Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mik azok a társkereső oldalak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a társkereső oldalak /alkalmazások amik olyanok mint a tinder csak fiatalabbaknak, kiskorúaknak való?

Figyelt kérdés

Mármint ne értsétek félre, nem 11 évesekre gondolok, hanem az olyan 16-17 évesekre akik nem használhatják a tindert.


Tudok hogy sok ilyen van, de mik a legismertebbek? Melyik trend mostanában?


Még sosem használtam ilyen alkalmazást, szóval fogalmam sincs hogyan is kéne találni egy jót, ami kimondottan fiataloknak való, ahol lehetőleg inkább tinik vannak.


2023. jún. 13. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tinderen pl sok a 18 alatti lány, kamu adattal, akik férfiakkal akarnak ismerkedni.


Sok tini társkereső oldal van? Én egyet sem ismerek, max olyan oldalakat amiket erre IS használnak - lásd gyakori, anonim chat oldalak, stb.

2023. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan erre a célra kifejlesztve, mint például a Tinder egy sincs 18 alattiaknak, mivel illegális lenne. Különböző chat oldalakon próbálkoznék, fórumokon a helyedben.
2023. jún. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Nincsenek ilyenek, mert a kiskorúaknak még nem kell társat keresni!

Az ő dolguk még a tanulás.


Csalódni ráérnek később is, ha már annyi idősek lesznek, hogy fel is bírják dolgozni...

2023. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten kiskorúnak nincs, törvényileg nem is lehetne. Aztán, hogy ezt ki mennyire tartja be nyilván más kérdés.
2023. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A yubo ilyesmi.
2023. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Instagram.
2023. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hoop
2023. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Egy hányadék tata megint kiscsajok után szeretne futni, ennyi a kérdés. :D
2023. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Első csók után már nem keres?

Van egy fiú, akivel randizgatok. Nem rég megkérdezte, hogy megcsókolhat-e, én meg egy picit bepánikoltam és haboztam (tudom, gáz, féltem hogy béna leszek), de végül megtörtént. Utána egy kis ideig még együtt voltunk és hazamentem. Végül írt nekem hogy sajnálja hogy...

Szerintetek egy 18 éves lánynak érdemes társkeresőre menni?

Komoly kapcsolat lenne a cél,ezen a facebook társkeresőn gondolkodtam,érdemes-e ott ismerkedni,esetleg valaki tudott már ismerkedni ott?

Ajánlanád az anotalkot?

Mennyire megbízható ez az oldal szerintetek? Tisztában vagyok vele, hogy minden "társkereső", "barátkereső" oldalnak megvan a maga veszélye, de nem tudom, hogy használjam-e. 17/L

Néhány lánynak miért változik meg így a viselkedése pár napon belül,amikor ismerkedem velük?

Most Tinderen ismerkedem és belefutottam pár olyan lányba akiknek nem értem a viselkedésüket: Első lány: Tök jól elbeszelgettunk, kommunikatív,érdeklődik felőlem. Celozgat a csókolózásra,az ő ötlete a második napon hogy folytassuk a beszélgetést Facebook-on. Mondom...

Megkérjem, hogy törölje le a társkeresőt?

Már 3 hete beszélünk, eddig volt 6 randi és minden nap irogatunk. 2. randi után minden randit hosszú öleléssel és romantikus csókkal fejeztük be. De messengeren azóta is a teljes nevem van nála beállítva és múltkor láttam a társkeresős értesítőt a telefonján....




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!