Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez az outfit milyen lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az outfit milyen lenne első randira?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első randim és fogalmam sincs miben szokás menni.

Séta és fagyi van tervben.


[link]

Milyen lenne ez az összeállítás?

Természetesen a kabát nélkül.

Valamint én fekete magastalpú szandállal viselném.


Vagy ha ez nem, ti mit javasoltok?

Minden segítő kommentnek nagyon örülök!


18/L



2023. júl. 21. 23:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell extrán kiöltözni. A hétköznapi ruhatáradból válogass olyat, amiben kényelmesen érzed magad. Csak annyira cicomázd ki magad, amit képes leszel az elkövetkező 70 évben minden egyes nap teljesíteni.
2023. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Még éjszakai bárba is túlzás, nemhogy fagyizni.
2023. júl. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
93%
Szerintem egy lazább de csinos nyári ruha lenne a legjobb választás, egy olyan amit felveszel szívesen hacsak sétálni mész is a családoddal vagy barátaiddal.
2023. júl. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Ha már a bokorban dugni akartok, tökéletes.
2023. júl. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
olyan, amiben jól érzed magad
2023. júl. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sok lenne egy fagyihoz. De ha az a cél, hogy 2 sarok múlva meglegyek neki akkor tökéletes.
2023. júl. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, én elég gyakran viselek hasonló ruhákat:D Mármint ez csak egy piros szoknya egy fekete felsővel...

Ráadásul az én szoknyám nem is mini.


De nem baj, ezért kérdeztem meg, úgyhogy köszönöm mindenkinek.

Akkor keresek valami mást.

2023. júl. 22. 08:05
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Én az első randinkra egy blúzba mentem meg egy sötét fekete rövidnadrágba +converse.8 éve tart.Nem kell kicicomázni magad.Ha szimplán öltözöl is csinos leszel :) Fagyiz
2023. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Fagyizni én meg főleg nem vennék fel miniszoknyát stb
2023. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem add önmagad és döntsd el hogyan szeretnél és miben szeretnél megjelenni.

Ha neked a személyiségedhez kötődnek a képen lévő ruhadarabok és amúgy akár elég gyakori viselet nálad a szoknya akkor nyugodtan vedd fel szerintem .

Csak akkor nem éri meg felöltözni így ha most veszel fel ilyet elsőnek és még rajtad nem is volt és nem tudhatod hogy állna rajtad.

2023. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!