Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi és a szerelem.... ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tibi32 kérdése:

Első randi és a szerelem.... Ti mivel kezditek első randi találkozás? És hogyan készülsz következő randira? Mire számítható? Vagy már megtörtént neked az első szerelem randi? Várom a véleményeket esetleg privátba is el küldhetet 🙂 20/F

Figyelt kérdés

Én nekem még nem sikerült egyik komoly randira sem. Rövid történet:14 csajt szedtem össze abból 9 kiesést (több elvárások voltak) 3 törölve volt, 1 meg átvert hazugság miatt... jelenleg 1 csajom meg van de még türelem kell lennem. Mielőtt megyek randira kíváncsi vagyok rátok véleményetekre.

Ezért kérdezem tőletek te hogyan készülsz, vagy meg volt a randi talk. 🙂


2022. máj. 21. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Első randin még nem kell komoly dolgokra számítani, csak egy ölelés volt nekem. Beszélgettük, hülyéskedtünk és megalapoztuk a folytatást.:)
2022. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Jól beszélsz magyarul, kérdező. Mi az anyanyelved?
2022. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig egy öleléssel szoktam köszönteni a lányokat. Sokat belemennek, néhányan viszont nem szoktak.
2022. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Anonim

Foglalkoz saját magaddal!

2022. máj. 21. 11:50
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
#2 Biztos román😂😂
2022. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Én általában valami tevékenységet tervezek vele, hogy ne csak üljünk egymással szemben és beszélgessünk. Az nekem túl feszült és unalmas. Sokszor volt már pl. hogy biliárdozni mentünk vagy csak simán sétáltunk. Sokkal jobb nekem úgy beszélgetni, hogy közben fizikailag aktívak vagyunk. Így egyikünk sem feszült annyira. Én igyekszem mindig a céljairól, álmairól kérdezgetni. Igyekszem minél jobban megismerni a személyiségét.


Első alkalommal sosem csókolom meg. Általában öleléssel köszönök el ilyenkor. Az első csók után viszont már mehet minden. Kézenfogva séta stb.

Az első csók idejére mindig ráérzek. Ez minden lánynál más. Az első szex pedig kb. az első csóktól számított 2 hónap után szokott lenni. Korábban még sosem volt.

2022. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Első alkalom: nagy, hosszú ölelés, és közben egy szia.
2022. máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi öleléssel indítottunk és rá pár órára kézenfogva sétáltunk és utánna már el is csattant az első csók
2022. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ölelés mindig "beválik". Főleg, ha szereted is.
2023. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!