Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok lenne esélye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok lenne esélye egy 16 éves 182 centi magas, 88 kilós, barna,rövidhajú fiúnak, aki nem túl izmos ,de nem is kövér csak nincs egy beachbodyja. Kedves, sokat tanulok (kitünő vagyok), segítőkész?

Figyelt kérdés

Mindenkivel jól kijövök, igazából nincs olyan ember aki ismer és haragudna rám vagy ne lenne jóba velem.( Ezt nem nagyképűségből mondom)

Még sose volt barátnőm, ezért kérdezem?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2023. aug. 8. 23:58
 1/8 anonim válasza:
95%
Ezek alapján aranyos lehetsz. A legjobb rész, hogy nem volt még barátnőd=komolyabban veszed mint akik váltogatják a csajaikat. Légy mindig őszinte, így elérheted a céljaidat.
2023. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolóval. A leírtak alapján vonzóbb lehetsz az átlag korodbeli fiúknál. Bízz magadban és foglalkozz magaddal is és előbb-utóbb lesz sikered. Hajrá!
2023. aug. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon szimpatikus vagy! Maradj ilyen (legalábbis a leírt tulajdonságaidat őrizd meg)! Szerintem ha tényleg ilyen vagy akkor nagyon értékes fiú vagy a korosztályunkban. Maradj kedves, szorgalmas, értelmes. Járj nyitott szemmel és biztosan találsz egy olyan lányt aki nagyonis értékelni fog és összeilletek majd. Téged is észre fognak venni ebben szinte biztos vagyok :)
2023. aug. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Arc nélkül továbbra sem lehet ilyen kérdésre válaszolni. A külső mindenkire hatással van, az arc pedig ennek a külső képnek a legfontosabb része.
2023. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
hogy nőttél te ilyen magasra? én 20 évesen 170 centi vagyok és 55 kiló
2023. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpi vagy, de egyszerűbb lenne, ha látnám az arcodat. Amit viszont leírtál magadról, az eléggé tetszik
2023. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Jazminbeke44 válasza:
Szia! Nekem elég szimpatikus vagy, igazából mondhatnánk azt hogy én vagyok a te lány verziód. Igaz nem vagyok 182 cm, csak 173 körül.
2023. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem 186 cm magas lány vagyok :(ha nőnél még 10 cm lehet
2023. aug. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!