Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert nincs barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nincs barátom?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok ugyan vplt mar kapcsolatom es mar szuz se vagyok sok fiúval voltam mar intim kapcsolatba meg buliba smarolas ilyenek de mostanaban az elmúlt fel evben kb semmilyen ismerkedeses dolgom nem volt es mar nagyon szeretnek megint kapcsolatot csak sehogy se jon ossze. En mindig is olyan voltam h a fiú kezdeményezzen igy nem is nagyon tudom hogyan kene csavoznom v kezdeményezni

Egyáltalán nem tartom magam csunyanak szerintem meg szep is vagyok népszerű is sok barátom van sok embert ismerek es sokszor megkapom h milyen szep vagyok buszon is meg bulikba is mindig szemezek olyan palikkal akikkel meg ossze is jönnek meg mindig neznek stb de egyszerűen ennyi nem jönnek oda hozzam ismerkedni csak neznek

alakom is jo szerintem vékony vagyok van mellem seggem

es mar elegem van belőle h nincs barátom se alakulom legjobb baratnom őszintén szerintem es mások szerint is kevésbé szep de neki mindig van valami palija es legtöbbször o ír ra a palikra de neki mindig összejön


2023. aug. 26. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén ebből a leírásból mint férfi ennyi fogalmazódott meg bennem: öntelt és felszínes. Semmiről nem szólt amit leírtál csak arról milyen szép vagy és más kevésbé szebb. Nem baj ha nincs önbizalomhiányod, de van egy határ, szerintem fejleszd a személyiséged, fiatal vagy, aztán könnyebb lesz valószínűleg. 21/F
2023. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tudják, hogy 16 évesen milyen sok fiúval voltál együtt, amit te is előszeretettel ismételsz ebben a leírásban és ez taszítja őket, nem ilyen asszonyt képzelnek maguk mellé később, akin őelőttük átment a fél világ már 16 évesen.
2023. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy szép vagy, de a személyiséged kuka!

Na meg ribi is vagy a leírás alapján, szóval így 16 évesen már kezdesz kiöregedni a szakmából!

2023. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amekkora felháborodással kiírtad a kérdést, azt vártam, hogy minimum olyanokat írsz bele milyen jól főzöl, mennyire gondoskodó, felelősségteljes, önálló, talpraesett vagy, ehelyett 10 féle képpen leírod micsoda dolog, hogy nincs barátod, pedig milyen szép vagy, segged is van melled is és még a nálad mennyivel csúnyább barátnődnek is összejön fiúkkal, aki legalább mer náluk kezdeményezni ahelyett, hogy buszon szemezget mindenkivel és aláfekszik mindenkinek, aztán csodálkozik rajta, hogy miért nem érdeklődnek iránta komolyabban, párkapcsolat szintjén. Hát inkább egy 10/7es lány, akinek belső értéke is van, mint egy 10/11es, akinek csak külső. Attól meg nem lesz valaki rámenős, mert próbál beszélgetni lány létére fiúkkal és nemcsak nézi őket aztán várja a sült galambot.
2023. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mint fiatal nő írom:

A szépeket megdugják, az értelmeseket megtartják. Lehet dönteni te melyik akarsz lenni.

Az hogy szexuális vonzalmat keltesz egy fiúban/férfiban rohadtul nem elég egy kapcsolathoz. Persze, fontos rész, de nem csak az.

2023. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Aki azzal jön, hogy van melle, segge annak az észből juthatott kevés :)

Ne haragudj, de amit írtál magadról az szégyen, úgy állítod be magad, mintha minden oké lenne veled, de aki fiatalon ennyire csapongó és világról virága jár azzal igenis vannak gondok. Szerintem ez lányoknál méginkább gagyibb, sosem ertettem minek sietni, tanulni kell ilyenkor, jó egyetemre bejutni es ott majd lehet jokat szexelni értelmes emberekkel, ehelyett egy lelakott boltos, arufeltolto, titkárnő stb.. leszel. Te életed, én csak azt a példát mondom, amit láttam a körülöttem lévőkből.

Akik fiatalon így éltek mindnek egytől egyig nevetségesen fos munkája van és hiznak mint a disznók a szar kajatol és még szarabb szokasoktol.

16 évesen minek neked pasi? Komoylan szerinted ez a legfontosabb ebben a korban? Ha igen, akkor jobb is, hogy ezen a szinten maradsz, dugdoss minél több fa**t magadba, aztán imadkozz hátha az egyik gazdag és veled marad, de erre sok esélyt nem látok.

2023. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

16 evesen mar holdrol is latszik, hogy ribizli vagy.

Mar ne haragudj

2023. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

*szuz se vagyok sok fiúval voltam mar intim kapcsolatba meg buliba smarolas ilyenek*


ez a legtöbb komoly kapcsolatra vágyo fiunak negativum, nagyon nagy negativum xd

2023. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
legyél leszbi
2023. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd újra az első mondatot amit írtál...

Ha nem érted a problémát akkor újra...

Addig amíg rá nem jössz a problémára.

2023. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!