Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gaz ha a fiu egy 3-4...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gaz ha a fiu egy 3-4 centivel alacsonyabb nalam?

Figyelt kérdés
Megismertem egy sracot es nagyon bejon nekem illetve en is neki csak egy piciket alacsonyabb nalam. Es engem nem zavar mert ez nem akadaly szamomra szimplan mennyire gondolhatjak gaznak mas emberek akik netan latnak majd minket?
2023. aug. 29. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne gáz bazdki?

Miért érdekel a mások véleménye?

Nekem 4 évvel idősebb nőm van, és senkit nem érdekelt.

2023. aug. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
a fiúknak az alacsonyabb lányok jönnek be, keress magasabb palit
2023. aug. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de ne érdekeljen ennyire mások véleménye. Ha nektek így jó, akkor nem fontos ki mit gondol.
2023. aug. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ez baromság. Én mindenkinél legalább fél fejjel magasabb voltam, akinek tetszettem eddig.
2023. aug. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy értelmetlen társadalmi konstrukció, hogy a fiúnak magasabbnak kell lennie. Miért érdekelne bárkit, hogy te kivel vagy együtt?
2023. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#2

Igen tisztaban vagyok vele hogy altalaban a fiuknak az alacsony lanyok jonnek be de eleg sok fiunak vagy inkabb ferfinek tetszenek a magas vekony lanyok is :)

2023. aug. 29. 11:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Es engem nem zavar" - Innentől nincs értelme gondolkodni ezen.

Egyébként (és ez nem csak neked szól) nem tudom elhinni, hogy a kérdés kiírásánál nem látja senki azt az 5 teljesen ugyanilyen kérdést, amit a gyakori bedob, hiszen már kiírták őket.

2023. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Ismerek olyan párt ahol a lány magasabb, és szerintem aranyosak.
2023. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Oké, nem vagyok már tini, de ettől függetlenül remélem, nem baj, ha válaszolok.

Szóval én azt gondolom, hogy semennyire. Olyannyira nem, hogy egyébként barátnőm is 2 centivel magasabb nálam. Őt nem zavarja, engem nem zavar, sőt, őszintén szólva még tetszik is a dolog. Egyébként - nekem legalábbis - egyáltalán nem ez számít. Egyszer majdnem összejöttem egy nálam 20 centivel magasabb lánnyal. Mondjuk neki kifejezetten tetszett, ha a fiú sokkal alacsonyabb. De volt már 10 centivel alacsonyabb barátnőm is.

De!

Ami a legfontosabb: a ti életetek a tiétek, és nem másoké. A legnagyobb hiba, amit el lehet követni az életben - főleg a magánéletben -, ha mások véleménye alapján hozzátok meg a személyes döntéseiteket. Ki a frászfenét érdekel, hogy más mit gondol rólunk? Engem érdekel, hogy más mit szól ahhoz, hogy most a barátnőm milyen magas, hogy néz ki, mi a munkája, stb, stb? Dehogy érdekel. Szeretjük egymást, és boldogok vagyunk. Más meg foglalkozzon a saját életével.

2023. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most ismerkedtem meg egy lánnyal de ugyanez a helyzet nálunk. Tetszünk egymásnak de ő magasabb nálam. Szerintem ezzel semmi baj nincs se nálunk, se nálatok. Ha tetszetek egymásnak, jól érzitek magatokat egymás társaságában, akkor kit érdekel, hogy xy-nak tetszik-e ez vagy sem?
2023. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!