Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 165 vagyok, észrevettem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

165 vagyok, észrevettem hogy a nálam 15 centivel alacsonyabb lányok is a nagyon magas fiúkat szeretik. Nem értem, hogy a 180 cm alatti fiúk, hogy találnak meg maguknak egy hozzá illő szép lányt ?😭

Figyelt kérdés
Légyszi ne trollkodjatok, ez nagyon fontos, és ez nem is panaszkodás esküszöm

2021. máj. 12. 21:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Ki mondta, hogy találnak?
2021. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
16
2021. máj. 12. 21:38
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még nőhetsz, nyugodj meg a családodban milyen magas emberek vannak? Pl az apád?
2021. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az apám 170 az anyám 158
2021. máj. 12. 21:43
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Hányszor írod még ki? :D Én is alacsony vagyok, de nem itt sajnáltatom magam.
2021. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én viszont igen :)
2021. máj. 12. 22:12
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Én 174-175 vagyok, fiú. Igaz fiatal, nem írom ki, szóval még fogok nőni, de fogalmam sincs mi a kérdés lényege. Nem minden lány a kinézetet és a magasságot nézi. Elhiheted, hogy azt csak a kislányok nézik. Egy nőnek azt tetszik, ha a pasi határozott és erős. Várj csak egy pár évet, és mindig határozott legyél, ne kérdezgess, hogy "akarsz pizzázni baba?" nem, rávágod hogy most elmegyünk pizzázni és kész. Nem fog ellenkezni, hidd el. Ezt több körülöttem lévő férfi tapasztalatából mondom egyébként.
2021. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Én 176cm vagyok és igen ez elég gáz szerintem is. A legtöbb lány a magas fiúkra bukik, még az alacsonyak is, viszont egy magas lány is magas pasikra bukik, szóval statisztikailag nekünk jut a legkevesebb lány.

Kicsit olyan érzés, mintha minden lány b-terve lennénk csak. Ha nem jön össze egy magas srác, akkor jó lesz ez is.


Ettől függetlenül már volt 5 barátnőm és egyik sem említette, hogy neki ez probléma, szóval van remény. Mondjuk elég sokat sportolok, hogy kompenzáljam a magasságomat, szóval ezt tudom javasolni. :)

2021. máj. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Egyéb téren kompenzálnak, pl magabiztosan, jó a humoruk, jóképűek, izmosak stb. a magasság csak egy a tulajdonságok közül. Tehát attól még, hogy valaki alacsony egyéb téren rendelkezhet olyan külső/belső tulajdonságokkal amik vonzóak.

Meg olyan is van akinek alapból az alacsonyabb pasik jönnek be (bár tudom, hogy ez a ritkább), párom például 173 centi és szerintem ez így pont tökéletes az én 152 centimhez. Voltam már sokkal magasabbal is, de az borzasztóan zavart.

2021. máj. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!