Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Véleményed,mit szólnál ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményed,mit szólnál ehhez?

Figyelt kérdés
Ha egy csaj írja folyamatban hogy nagyon szeretne veled találkozni stb,hiányzol neki elvileg. De mondja hogy ma nem tud,viszont te meglátod egyedül sétálgatni a városban.
2023. aug. 30. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első gondolatom az lenne, hogy biztos csak dolga van, és nem 5 perces összefutást szeretne tőlem, hanem legalább egy órát rámszánna. De lehet, hogy csak naív vagyok
2023. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szeretne nem azt jelenti, hogy most azonnal. Szeretne, szeretné, ha megbeszélnétek, hogy mikor és hol. Akkor pont nem tud, mert más dolga van.
2023. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát pont ott ment,ahol talizni szoktunk,barátnőm egyébként.
2023. aug. 30. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szíven ütne, ha valaki mással látnám sétálni.
2023. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet dolga volt, vagy csak épp nem volt olyan hangulatban, ki tudja? Szerintem ne komplikáld túl. #
2023. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván meglepne, de próbálnék én is azokra gondolni, amiket előttem írtak.
2023. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze ha mindig csak hiteget, vagy egyéb gyanús dolgokat is tapasztalsz, az más téma, de hidd el, ebben semmi nincs. Lehet épp ajándékot keresett az anyja születésnapjára, vagy találkozott valakivel, akivel már hamarabb lefixálták a dolgot
2023. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!