Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 21 éves vagyok, és jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok, és jobban bejönnek a 16-17 éves tinilányok, mint a saját korosztályom. Egy ilyen korú lánynak imponáló vagy furcsa, ha egy egyetemista udvarol nekik?

Figyelt kérdés

2023. szept. 3. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
szerintem simán össze jöhet, ha tetszel nekik
2023. szept. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Volt egy konkrét lány, aki munkatársam volt diákmunkán tavaly myáron és akkor nagyon jóban voltunk, viszont idén nyáron is elhívtam koncertre és lényegében lekoptatott. Erőltetni meg nem akarom, mert mégiscsak jóval fiatalabb nálam és mem akarom bántani lelkileg. Viszont nagyon hiányzik a kiscsaj, jókat beszélgettünk🥲.
2023. szept. 3. 09:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor ö nem akart tőled tul sokat. de ö csak az egyik lány a sok közül
2023. szept. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsa egyébként a magyarok és az emerikaiak hozzáálása a korkülönbség témahoz. Magyarok közül akiket megkérdeztem, mindenki azt mondta teljesen rendben van egy egyetemista meg egy gimis kapcsolata, amerikaiak meg lepedofiloztak konkrétan.
2023. szept. 3. 09:49
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak én sem tartom egyáltalán soknak ezt a korkülönbséget. Sőt, sok esetben inkább előnyösnek látom. Egy fiú arra vágyik, hogy megbízzanak benne és felnézzenek rá. Egy lány meg arra, hogy megvédjék, törődjenek vele és ne untassák. Ez jobban működik idősebb fiú, fiatalabb lány felállásban.
2023. szept. 3. 10:05
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Az a baj, hogy a sok fiatal, aki zabálja az amcsi propit, most már gyakran hozzák át ezt a mentalitást tengerentúlról. Érdekesmód sok szülő sem akad ki, ha egy 16 évesnek mondjuk 20 éves barátja van, míg egy 17 éves már pedofilozza a 20 évest. Beteg az egész.
2023. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom Én 50 vagyok és nekem.meg bejönnek a 20 évesek, jelenleg is 22 éves barátnőm van
2023. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

amerika az más, ott ugy tudom 18 even feluli nem szexelhet 18 even alulival, a torveny miatt ilyenek ott az emberek

multkor chateltem egy amerikai lannyal en 18 vagyok es o 17 volt, mar ezert pedofilnak nezett engem. szvoal ja, vannak hulyek ott is boven

2023. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ja es mondta nekem, mit akarok tole mert hogy o meg *kiskoru* mert hu de sok az egy ev korkulunbseg es en mar felnott vagyok 🙄

8as valaszolo vagyok

2023. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8-9.


És mi van ha egy hét a korkülönbség csak te már átestél a 18-ba?



Mondd neki,hogy tegnap lettél 18(tegnap előtt még csak 17 voltál!

2023. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!