Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért próbált vele összehozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbált vele összehozni akkor?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akinek van barátnője és engem összeptobált hozni a legjobb barátjával aki nekem amúgy tetszik .

A fiú előtt is mondta hogy együtt kéne aludnunk majd én felszedem a srácot vagy a barátnője előtt hogy majd lekap engem .

Aztán volt egy szituáció ahol a legjobb barátnőm mondta hogy én máshol is ott vagyok a srácnak nem csak helyben amire a fiú azt mondta hogy neki hogy én nem is tetszem a legjobb haverjának.

Most azon gondolkodom hogy csak engem hulyitett, vagy csak nem akarta hogy a barátnőm tudja esetleg ha tetszenék a srácnak mert félénk. Mert a barátnőm is azt mondta hogy eddig semmivel sem utalt arra hogy ne tetszenék a haverjának és nem értette ezt a hírtelen váltás. A legjobb barátnőm azt mondta hogy ne vegyem komolyan amit a srác mondott.



2023. szept. 4. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok buta, de nem értem miről zagyvatyolsz.


"Van egy fiú akinek van barátnője és engem összeptobált hozni a legjobb barátjával aki nekem amúgy tetszik ."- most a fiúnak vagy a lánynak a legjobb barátjával kellene összejönnöd?


"A fiú előtt is mondta hogy együtt kéne aludnunk majd én felszedem a srácot vagy a barátnője előtt hogy majd lekap engem"- wat? miért a barátnője előtt kap le, mivaaaaan?


"én máshol is ott vagyok a srácnak nem csak helyben"- mivan?


"fiú azt mondta hogy neki hogy én nem is tetszem a legjobb haverjának"- sok a hogy, de talán felfogtam


Az utólsó bekezdést úgy ahogy értem.


Komolyan gondolkodom, konkrétan füstöl az agyam, de úgyse értem amit leírtál, szóval így elég nehéz válaszolni xdd

2023. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem
2023. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Röviden annyi a lényeg hogy a fiú össze akart hozni a legjobb haverjával és még előtte is mondott olyanokat hogy együtt kéne aludnunk meg ilyesmi.

Aztán 1x amikor a legjobb barátnőm próbált rá utalni hogy szerinte is összeillenénk vagy nekem esetleg tetszik a srác akkor erre q fiú azt mondta q barátnőmnek hogy nem tetszem a haverjának.

De akkor még miért próbált összehozni vele, szivatott vagy csak nem akarta hogy a barátnőm megtudja hogy tetszem e annak a fiúnak.

2023. szept. 4. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Naa, így már tiszta.


Hát lehet csak szívatott, vagy neki (is?) tetszel. Esetleg a haverjának éppen alakulóban van valami valaki mással.

2023. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dedós még a srác
2023. szept. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!