Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan sztoritok, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan sztoritok, hogy egy külső személy segített a kiszemeltetekkel összehozni titeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra gondoltam, érdekes lehetne megtudni, ha van bármi olyan történetetek, hogy egy külső személy, lehet az akárki (például egy osztálytárs, barát, stb.), aki valamilyen úton-módon akarva vagy akaratlanul is, de közelebb hozott titeket a kiszemeltetekkel? És ha igen, akkor hogyan?

Gondolok itt például olyan egyszerűre is, hogy ott ültetek óra előtt a padon és a kiszemeltetek odaült mellétek, és jött még egy valaki, aki meg leült a másik oldaladra, és neked közelebb kellett ezért ülnöd a kiszemelthez, akivel pl. beszélgettetek utána ezért. Szóval nem kell nagy dolgokra gondolni.



2021. dec. 10. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik volt haverom járt egy lánnyal,és mi találkoztunk a városban velük,velük volt a lány nővére is.Én a köszönésen kívül nem mondtam mást a lány nővérének,mert visszahúzódó vagyok/voltam mindig is.Viszont többször is összetévedt a pillantásunk.Velem is voltak páran haverok,akik a maguk módján próbáltak jópofiskodni neki,és én úgy voltam vele,hogy nekem úgy sincs esélyem.Később találkoztam haverommal,és ő mondta hogy a lány rólam kérdezett,és megkérdezte haverom hogy tetszik-e nekem,én mondtam hogy igen,de az nem jelent semmit,mert velem nem járna jól,de azt mondta a haverom próbáljam meg,mert bejöttem neki a külsőmmel és azzal hogy nem voltam nyomulós.Azt is mondta hogy a lány azt szeretné,ha írnék neki levelet (ez még 2004-ben volt).De én nem írtam neki mégsem,mert akkor önbizalomhiányom volt,bárki bármit is mondhatott nekem az ellenkezőjéről.Később megint találkoztunk haverommal,azt mondta hogy sejtette hogy nem merek majd írni neki,ezért bátorkodott ő írni a nevemben helyette.Nem sokra rá összejöttünk a lánnyal és 6 évig voltunk együtt.Viszont hogy mi állt a levélben pontosan,azt soha nem tudtam meg.
2021. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Egy jó 1 éve kezdtem el beszélgetni egy lány évfolyamtársammal. Egész online oktatás alatt írogattunk, aztán az egyik osztályársa (szintén lány) segített nála nekem. Mikor visszamentünk találkoztunk, kioffolt. Nyáron szünetet tartottam a csajozással, max azzal a lánnyal beszélgettem néha aki segített nekem. Szimpla barátként tekintettem rá, külsőre nem fogott meg. Aztán szeptembertől többet kezdtünk beszélgetni, novemberre bele is szerettem...Gondolom nem kell mondjam, hogy azóta együtt és boldogok vagyunk🥰
2021. dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt a kiszemeltem és a haverja. Mindkettő osztálytársam volt egyébként :D

A haverja rájött, hogy nekem ki is tetszik. Mondta hogy beszélgessek vele többet stb.. én persze nem akartam. Aztán ő csinált egy csoportot messengeren, amibe 3an voltunk benne. Ott elkezdtünk beszélgetni, aztán végül átmentünk màr privatban beszelgetni. Utána alakultak a dolgok magától, összejöttünk, de végül is a haverja miatt jött létre az egész :)

2021. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!