Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha a kiszemeltem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a kiszemeltem elhiv randira de én epp nem érek rá?

Figyelt kérdés
Holnapra elhivott az egyik haverom(naon menő, és talááán kedvelem is) a plázába, de edzésem van holnap, és a zsebpénzem is elfogyott, és nemtom elmenjek e edzésre vagy a sráccal a plázába. Vandálok kíméljetek!

2023. szept. 20. 15:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%

Mindig az egyenes út a legrövidebb, és az őszinteség a legcélravezetőbb.

Nem hinném, hogy megsértődne, ha közölnéd vele, hogy edzésed lesz akkor, és megkérnéd, hogy keressetek egy másik közeli időpontot a randira.

Mivel ő maga is elfoglalt, így biztosan meg fogja érteni, hogy neked sem egyszerű szabaddá tenni magad.

2023. szept. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
31%

"(naon menő, és talááán kedvelem is)"

"Hát, szinész és magántanulo, szoval nem mindig ér rá"

Medve anyám... :D Magántuló, oszt nem ér rá? Biztos randizik még vagy 10 hasonló jóképességű lánnyal, azért nem ér rá... :D

2023. szept. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!