Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Adjak neki még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy sráccal a neten. Már az elején eléggé sokat bókolt, és mondogatta mennyire szeretne találkozni, és ígért is minden félét. Elég helyes srác, ezért nekem is bejött, de már akkor soknak éreztem a bókot. 4-5 nap után találkoztunk. Jó volt a randi és a fiú is cuki volt élőben. Viszont megcsókolt, ami nem olyan volt mint vártam. Nekem ez volt az első, ezért nagyon furcsa volt, és kicsit kellemetlen is. Én beértem volna egy csókkal, de másodszor is megcsókólt. Megkértem hogy lassítsunk kicsit. Úgy érzem hogy emiatt kicsit ki ábrándultam a fiúból. Ő felvetette hogy találkozzunk még, de én nem tudom hogy szeretnék e vele találkozni. Adjak neki még egy esélyt? Minden csók ilyen rossz lesz?


17/l



2023. okt. 9. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül lesz rossz. Mindenki máshogy csókol, így egy új emberrel gyakran előfordul, hogy elsőre nem feltétlen kellemes, főleg ha mindkét félnek esetleg ez a legelső alkalom. Nekem volt olyan párom, akivel 4-5 alkalom után jöttünk bele a csókolózósdi dologba, és után egyre jobb lett
2023. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék még egy esélyt, de előtte beszéld le vele, hogy mit szeretnél és mit nem.
2023. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

Egy csók miatt kellene adnod második esélyt neki?

Hát ez nagyon mulatságos, és jól érzékelteti, hogy mennyire kislány vagy még. :)

2023. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!