Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mitől függ az fiúk hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ az fiúk hogy egy lány csak egy éjszakásra kell vagy hogy barátnőnek?

Figyelt kérdés

Mitől függ ez a "titulus,,?

Tehát hogyan dől el ez?


2023. okt. 11. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem attól függ, hogy mennyire egyeznek a terveink, és hogy mennyire vagyunk el jól együtt. Pl nem jönnék össze olyan lánnyal akiről tudom hogy teljesen más tervei vannak mint nekem, vagy ha kettesben maradunk akkor nem tudunk hosszasan elbeszélgetni mert nem egyezik az érdeklődési körünk. Az ilyenek egy/több éjszakára jók, hosszútávon nem kezdenék velük. Mondjuk ez visszafelé is igaz általában, pljsz szeretem az elején letisztázni hogy később elkerüljük a kellemetlen helyzeteket.
2023. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 és első látásra hogyan alakul ez ki?
2023. okt. 11. 14:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. De azéet mjre eljutok valakivel oda hogy lefekszünk akkor már beszéltünk, a nagyját le lehet szűrni addigra.
2023. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Leginkább attól, hogy érzelmileg mennyire érett a pasi.
2023. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam főleg az ész döntene. Ha van egy szép lány, de agyilag nulla, akkor nem terveznék vele hosszú távon.
2023. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább az intelligencia.
2023. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rám állandóan nyomulnak a fiúk idegenek is!! És ezen az oldalon azt mondják hogy "ah csak egy éjszakára kellesz aztán ennyi,,. Hát de hogy mikor nem is ismer??!!
2023. okt. 11. 19:25
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
És szerinted ezen az oldalon mennyire tudják jól az emberek?
2023. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
#7 Aki rád nyomul, az csak a kinézeted miatt teszi ezt, nem akar megismerni, szóval biztosan csak dugni akar.
2023. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 aha persze, egyből mindig!!! És ha kiderül hogy tökre jól kijönnek?? Akkor is csak dugni akar?! Ez hülyeség
2023. okt. 12. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!