Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi moziba jó ötlet ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi moziba jó ötlet ?

Figyelt kérdés

2023. okt. 18. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Akkor igen, ha előtte/utána tudtok tartalmasan beszélgetni.
2023. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem. Nem tudok ismerkedni, beszélgetni a film alatt, inkább más programot találj ki.
2023. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Mozi inkább második, harmadik randi. Első legyen valami könnyed, ahol a hangsúly a beszélgetésen/közös tevékenységen van. Menjetek el kávézni vagy valami olyan programra ahol aktívak vagytok. Nyilván függ a lánytól is, de én pl. szeretek aktívan kikapcsolódni, és olyan lányokat vonzottam be eddig szerencsére akik hasonlóan gondolkoznak. Első randin voltam már korcsolyázni, bowlingozni, billiárdozni pl. Na meg ha te is bejössz a lánynak, akkor pont nem fogja érdekelni hogy mit csináltok, örül hogy veled lehet. A lényeg hogy legyen időtök megismerni egymást. Moziban némán ültök egymás mellett 2 órán keresztül...
2023. okt. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Az első találkozások az ismerkedésről szólnak, ahhoz pedig elsősorban beszélgetni kell.


A közös filmbámulás nem ismerkedés.

2023. okt. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem jó. Utána lesz miről beszélgetni, hiszen adott a téma.
2023. okt. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

#5


Ha egy első randin egy közösen látott filmen kívül nem találtok más közös témát, akkor talán érdemes inkább hazamenni és elfelejteni egymást.


Nem, a mozi az egyik legrosszabb első randihely.

2023. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

6: Van, akinek nem egyszerű csak úgy beszélgetni valakivel rögtön. Nem azért, mert nincs bennük semmi közös, hanem mert gátlásosabbak.

Én voltam már moziban randin. Tök jó volt. Előtte és utána is beszélgettünk. (Nemcsak a filmről.)

2023. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Számomra egy ideális első randi egy egyszerű séta egy szép helyen parkban/ folyóparton stb. Így lehet a leginkább kettesben lenni és elmélyülni a beszélgetésben. Minden más kávézás vagy vacsora/ ebéd, illetve mozi/ bowling és egyéb ehhez hasonló aktív programok már inkább a másodiknál jönnének nekem szóba. A jelenlegi párommal így is volt.
2023. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!