Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Holnap lett volna egy randi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lett volna egy randi egy lányal és azt mondta meghalt az egyik nagyszülője és nem tud jönni?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez mennyire igaz?
nov. 28. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Hivd fel a temetot erdeklodd meg mikor lesz a temetese.
nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, várj egy kicsit. Aztán ha nem keres akkor hagyd a francba.

Mindenesetre ha kiderülne, hogy kamuzott és ezt találta ki védősztoriként hát, az sok mindent elárul.

nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Én is azt javaslom, hogy várj. Ha keres később, akkor (valószínűleg) nem kamuzott.
nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha indulásnál ennyi a bizalom, jobb lesz a lánynak, ha nem keresed.
nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
91%
Szerintem is lehetnél iránta egy kicsit több bizalommal. Amúgy ha leakarna rázni, találhatott volna egyszerűbb kifogást is, de ahogy előttem is írták, várj egy kicsit.
nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Várj egy kicsit, ha nem vagy fontos, akkor úgysem jelenkezik, ha meg fontos vagy úgyis keres.
nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem igaz és kitalálta, akkor meg gondolom már úgysem érdekes..
nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!