Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Alakulgat valami, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakulgat valami, de nem vagyok biztos az érzéseimben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a tanácsotokra lenne szükségem.


Néhány hete megismerkedtem egy fiúval a baráti társaságok keresztül, aki a találkozó után rám is írt, hogy szívesen megismerne jobban. Nekem szimpatikusnak tűnt, így igennel feleltem, és el is mentünk egy kávézóba.


Tök jót beszélgettünk, csokit is hozott, fizette nekem a kávét, elutasította, hogy fizetem a sajátomat. Utána haza is kísért. Szóval végig gálánsan viselkedett és amúgy tudtunk beszélgetni.


Majd találkoztunk még 2x és kb ugyanez a forgatókönyv, csak más program, nem kávézóba mentünk.


De nem tudom, semmiféle érzés nem alakult ki bennem iránta, nem vonzódok hozzá és általában ő az, aki keres, rámír és bevallom, ez néha nekem sok. Olyan sok közös témánk nincs is, a hétköznapi dolgokról jól elbeszélgettünk de az érdeklődési körünk nem feltétlenül egyezik.


Az a bajom, hogy rajta látom, hogy többet érez, mert bókol, állandóan kedveskedik, a kedvemben szeretne járni. Csók, ilyesmi nem volt, valószínűleg még azért bátortalan még nem volt senkije.


És pont ez a bajom, hogy nagyon rendes fiú, tényleg arany szíve van és nagyon nem akarom megbántani de úgy érzem, én ezt le szeretném zárni nem akarom húzni az időnket.

Egyébként mindig magamban keresem a hibát, mert még nekem sem volt komolyabb kapcsolatom, minden randipartneremmel csak néhány randiig jutottam és mindig én voltam az, aki lezárta. Szóval biztos velem van a baj, és már aki kedvesen szól hozzám, elhív, mindenkinek igent mondok, mert félek, hogy így sosem lesz senkim


Lehet hülyeség mert csak 19 éves vagyok, de tényleg frusztráló és nem jövök rá, hogy hol hibázok, min kéne változtatnom. De most nem is ez a lényeg.


A kérdésem az, hogy szerintettek folytatnom kéne, jobban megismerni, kockáztatva, hogy nagyobb fájdalmat okozok neki, húzom az időt vagy vessek véget ennek és ha igen, hogyan?


Köszi szépen ha elolvastad, azt pedig még jobban, ha van valami jó tanácsod is!:)



nov. 30. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs esélye, kérlek ne kínozd!
nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem érzel semmit, zárd le, és ez nem a te hibád! Ha válogatós vagy, azzal nincs semmi gond, várd ki a tökéleteset
nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzel semmit, ne húzd az idejét.
nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne kínozd őt, neked is rosszul esne fordítva.
nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!