Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizonytalan vagyok az érzéseim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok az érzéseimben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akivel rendszeresen beszélek, de még nem jöttünk össze. Nagyon kedves és aranyos velem. Bár én nem vagyok biztos az érzéseimben... Adjak neki egy esélyt?

2020. nov. 11. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Adj.
2020. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
A randizásoknak adj. A továbbiakra akkor, hogy ha úgy érzed.
2020. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen foglalkozzál vele.

Akkor majd kiderül, hogy mi legyen tovább.

2020. nov. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menekülj
2020. nov. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha nincs ott a szikra köztetek, akkor legyetek csak barátok, a többi majd kialakul. Csak azért ne gyere össze vele, mert ő fiú, te meg lány. Mondjuk nem írtad, hogy lány vagy.
2020. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!