Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hétvégén megyek egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lele Armand kérdése:

Hétvégén megyek egy lánnyal egy randi félére, de még sosem voltam randin, meg barátnőm sem volt. Bármi tippet tudnátok adni légyszi?

Figyelt kérdés

dec. 21. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne játszd meg magad! = légy önmagad
dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Áh, hát ez egy szuper dolog! Gratulálok!

Előtte gondold át, hogy rólad mit érdemes tudni, miért vagy te érdekes. Illetve találj ki néhány kérdést, amit feltehetsz neki, hogy ő milyen?

Ha még nem ismeritek egymást, akkor most annak van itt az ideje, hogy őszinte érdeklődéssel és önbemutatással forduljatok egymás felé.

Persze mindezt nem gépiesen, hanem azt tanuld meg, hogy igen, én kíváncsi vagyok az én potenciális társamra, megtisztelem ezzel. Ha kérdez, akkor válaszolj, ne csak tőszavakkal.

Ha néha van kis csönd, nem baj.

Esetleg lehet nálad valami édesség, ha úgy adódik, azt előveszed, megkínálod.

Ha beültök valahová légy oly gentleman és hívd meg.

Ha valami tetszik rajta, haja, pulcsija, dicsérd meg. Ha jól érezted magad vele, akkor a végén mondd meg ezt neki, és kérdezd meg, hogy mikor találkozhatsz vele újra? Vagy egyből legyen nálad egy program, ahová elhívod. "Hétvégén megnézem ezt a filmet, van kedved velem tartani?"

Figyeld a reakcióit, ne csak a szavait. Mi tetszik neki, min nevet, min nem.

Egy 50f tata tippjeit olvashattad :-)

dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ;)
jan. 14. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, és hogy sikerült?
jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem jött be nekem annyira a csaj de azért jól sikerült :)
jan. 23. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
jól van, szuper, előre a következő randira!
jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
;)
febr. 6. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!