Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az baj ha még nem szeretnék a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha még nem szeretnék a barátnője lenni?

Figyelt kérdés
Első kapcsolatom lenne, de még nem érzem azt hogy kimondjuk hogy járunk. Nekem ez már egy nagyobb lépés lenne, míg másnak tudom hogy ez egy aprócska. Egyelőre a kavarással én teljesen megelégszem. Mármint normális lehet ez az érzés?
jan. 1. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha még nem érzed késznek magad egy komolyabb kapcsolatra. Mindenkinek megvan a saját tempója, és ez egy fontos döntés.

Ha úgy érzed, hogy még nem vagy elég közel a másikhoz, vagy hogy még nem ismered elég jól, akkor várj még egy kicsit.

jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak akkor el kell fogadnod, hogy lehet, hogy neki később sem leszel. De vannak más fiúk is, és még az is lehet hogy neki is megfelel, hogy még nem állsz készen.
jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális érzés, nem is szabad elsietni.
jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem baj, kellenek a ribik is, egy-két srác a ri-bancokat szereti, akik "kam" nem mernek elköteleződni, de 5 srácnak írogatják, hogy kicsim.
jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem baj egyáltalán, maradjatok ilyen ölelkezős együtt sétálós fiú lány barátok, valóban nehéz megtenni ezt a lépést, várj amig szeretnél.
jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Csak aztán ne lepődjön meg, ha a fiú nem vár.
jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 megértelek, de amit valaki nem szeretne az nem fog működni. Barátok is maradhatnak, vagy összejöhetnek később.
jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 A fiúknál, pláne a kamaszoknál, ez teljesen máshogy működik, én és az ismerőseim 99%-ban legalábbis így gondolkoztunk régen, ha egy lány nem akart, folyton húzta, még nem, ezért, meg azért, akkor leléptünk, és kerestünk mást. Barátok persze maradhatnak ha az egyik fél nem néz utálattal a másikra emiatt.
jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 ez is igaz.
jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!