Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 16 éves tud igazán szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves tud igazán szerelmes lenni? (az első barátjába/barátnőjébe)

Figyelt kérdés

Én 21 vagyok és arra jöttem rá, hogy amikor először jártam valakivel (elég sokáig tartott) nem azt éreztem iránta, mint az utána következőkkel. Inkább a szerelembe voltam szerelmes, nem az emberbe. Az első exem kiállhatatlan volt, mai napig tudok bosszankodni, miket tudott művelni, de örültem, hogy összejöttem valakivel végre, mert régi vágyam volt, és menőztem vele. A következő fiúimba meg tényleg szerelmes voltam, teljesen más az egész.


Ez csak velem van így, vagy ebben a korban még nem tudják a tinik, milyen az igazi szerelem?


2016. dec. 1. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én most 15 vagyok, és úgy érzem, hogy igazán szerelmes vagyok a barátomba. Szerintem ez attól függ, hogy valaki korán, vagy későnérő típus. Azt mondják, hogy az első nagy szerelmed nem felejted el. Te sem tetted, úgyhogy valószínűleg szerelmes voltál belé, csak mostanra már megváltoztak az érzéseid iránta. Tehát igen, szerintem az ember 16 éves korban lehet szerelmes.
2016. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 14 éves srác vagyok és ha megtetszik egy lány, és nagyon jól ismerem már, akkor nagyon belé tudok szeretni. Ez nem kortól függ, ezt érezni kell.
2016. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez ebből a szempontból nem függ a kortól ... sokminden függ tőle, az érzelmi intelligencia is nyilván, maga a szerelem az ebben a formában nem igazán...

sőt, te magad is leírtad a lényeget ... lehettél volna 16 évesen is nagyon szerelmes, ha olyannal sodor össze az élet ... a te esetedben nem erről volt szó, de ki akartad próbálni, hogy milyen járni valakivel, vagy milyen "szerelmesnek" lenne, de most már megtapasztaltad, hogy a szerelmet azt ugye nem eldönti az ember, hanem jön magától ...


ezért nem tudsz beleszereti például egy olyan emberbe, aki mindent megtenne érted és mindennél jobban szeretne és ha kedveled is, ha nincs meg az az érzés , akkor hiába minden, ugyanakkor beleszerethetsz olyanba, aki sz×rba vesz, belédtörli a lábát és akkor is szeretni fogod, egészen amíg nem találsz kiutat

2016. dec. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!