Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy döntsek, mi lenne a helyes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsek, mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam egy szalagavató afteren, ahol megismertem két srácot. Tudom hogy hülyeség volt de mind2 vel beszélgettünk, smároltunk, tancoltunk meg ilyenek. Alapból semmiféle komoly szándék nem vezérelt.Viszont most nem tudom mi tévő legyek. Az első srácot tök aranyosnak tartom, de a másodiknál meg sokkal jobbnak éreztem köztünk a kémiát. Persze hogy nehezítse a helyzetet, képbe jött pár napja egy régebbi “ismerős” akivel már egy éve nem beszélek, de hírtelen újra érdekesnek talál. Viszont nagyon félek attól hogy a barátnőim miit szólnak. (Az egyiktől másnap már megkaptam h k&urva vagyok)

jan. 31. 22:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

És hanyadikos?

jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
17 vagyok ( eddig nem volt kapcsolatom)
jan. 31. 22:31
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Eh... Szerintem ez egyáltalán nem nagy dolog. Nem mintha hónapok óta húznád mindenki agyát, egy hét az semmi. Nyilván minél előbb leszűkíted egy emberre, annál jobb. Ennyi infóból mi nem nagyon tudunk választani helyetted, de főleg 17 évesen, én inkább a kémia felé húznék, mint egy "tök aranyos srác" felé.
jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Először is, ne foglalkozz más veleményével, felesleges.


Másodjára, pedig ne azt válasz, aki jobban néz ki, vagy több pénze van, vagy nagyobb a f*sza. (Tudom nem volt erről szó, csak hogy értsd)


Mindig az vezéreljen, hogy ki az akivel a legbiztosabb kapcsolatot tudod építeni, akiben megbízól, aki a legközelebb tud állni a szívedhez mint személyiségileg.


Lehetsz milliárdos, ha szomorú vagy....


Ezzel a mondattal szerintem el is mondtam tömören, röviden hogy miért.


Ne félj lépni, az időnk kevés, lehet már 1 hét múlva nem élsz. Az élet túl rövid ahhoz hogy ne vágj bele a dolgokba, és ha szeretsz valakit akkor mondd el neki.


22/Ft vagyok, sajnos sok kapcsolaton vagyok túl, így tudom miről beszélek.


Mielőtt bárki megkövezne, ez az én véleményem, tapasztalataim alapján.

jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Mindenek előtt a barátnőid nem a barátnőid, ha félsz a véleményüktől.

A másik, hogy egy hét után kár ezen gondolkodni. Alig ismered őket, felesleges azon stresszelni, hogy esetleg választanod kell, vagy bármi ilyesmi.

jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha nemtudod eldönteni, akkor egyik sem való neked.
febr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit akarsz. A barátnőiddel ne foglalkozz, ebben a korban ez soknak tűnhet, de nem arról van szó, hogy mind a kettővel belementetek egy gangbangbe:D pár csók az semmi.


Szóval arra gondolj te mit szeretnél. Kaland? Kapcsolat?


Egyáltalán kerestek utána a fiúk? Én is smároltam olyannal buliban akivel nem lett aztán semmi.


Egyébként szerintem az ilyesmi tipikusan az a "go with your gut" szitu, szóval a megérzésedre hallgass. Ne arra más mit mond, hogyan "kéne" érezni vagy hasonlók.

febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De egyebkent most az van hogy az elso nagyon aktivan keres meg talit akar szervezni amot en nem igazan szeretnek, ellenben a masodik nem igazan lep. Kozben az egyik baratnom ai nem jott el meg penteken irogatta ezeket a tipikus szovegeket hogy “egyszer elunk” meg ilyenek, miutan meg elmeseltuk neki a storykat egybol itelkezik xd
febr. 1. 09:46
 9/20 anonim ***** válasza:
40%

Jó... én is voltam kamaszlány:D nem kell véresen komolyan venni. Vagy irigy vagy még ez durva az ő agyának. Tini koromban egyszer csókolóztam egy buliban egy fiúval és utána majdnem elsírtam magam, hogy mi van ha a kiszemeltem ezt látta és mekkora r*bancnak gondolhat:D


Aztán egyetemen csináltam ennél jóval vadabb dolgokat is és nem, nem lettem sose r*banc, nem ment át rajtam a fél város és társai.

febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Most akkor döntsd el, hogy kúrni akarsz vagy kapcsolatot? Smárolok ezzel azzal? Belőled lesznek azok a csajok akiknek amúgy van pasijuk de részegen mivel gyenge a tartásuk mindenki végig megy rajtuk.
febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!