Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy döntsek, mi lenne a helyes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsek, mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam egy szalagavató afteren, ahol megismertem két srácot. Tudom hogy hülyeség volt de mind2 vel beszélgettünk, smároltunk, tancoltunk meg ilyenek. Alapból semmiféle komoly szándék nem vezérelt.Viszont most nem tudom mi tévő legyek. Az első srácot tök aranyosnak tartom, de a másodiknál meg sokkal jobbnak éreztem köztünk a kémiát. Persze hogy nehezítse a helyzetet, képbe jött pár napja egy régebbi “ismerős” akivel már egy éve nem beszélek, de hírtelen újra érdekesnek talál. Viszont nagyon félek attól hogy a barátnőim miit szólnak. (Az egyiktől másnap már megkaptam h k&urva vagyok)

jan. 31. 22:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%
10# na ja... szomorú, hogy minél előbb át kell esniük...
febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
10, nem hinnem mert egy evben max 2x jarok bulizni, es sosem ittam szet magamat.
febr. 1. 11:35
 13/20 anonim ***** válasza:
63%

12.


Ne legyél idióta, szerintem te is tudod, hogy itt nem a bulin van a hangsúly, hanem a viselkedéseden. Nem kell ahhoz bulizni menni, hogy ezzel párhuzamos dolgok történjenek. Én nem tudom, hogy ez ilyen női adottság, hogy elbeszélünk vagy szándékosan nem akarjuk érteni azt amit a másik mond és úgy reagálunk mintha az tényleg egy indok lenne valamire?

febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%

Én ott elvesztem, hogy 17 és random buliban random srácokkal smárolgat.

Tényleg ilyenek a mai kölykök? Jó isten...

febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%
Gratulálok, hogy már ennyi idősen sikerül két srácot behülyíteni! Szép munka, mi lesz később? Döntsd el, hogy csak szexelni akarsz, vagy komoly kapcsolatot, bár ezek után mindkettővel szemben az lenne a tisztességes, ha békén hagynád őket.
febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
30%
15# ilyen lett, amikor netről kapnak "tanácsot"
febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
"Az egyiktől másnap már megkaptam h k&urva vagyok" - nem fejezte ki szépen magát, de a lényeg benne volt
febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
22%
Attól jobban tartanék, mit fognak szólni a szüleid, ha bárkitől visszahallják, hogy ennyi idősen hogy viselkedsz. Az egy dolog, hogy a barátnőid mit mondanak, de szerintem sokkal fontosabb, hogy a szüleid mit éreznének, ha kiderülne, hogy a lányuk mit művel egy bulin.
febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
60%

Jézusom milyen emberek vannak itt...mi az istenért lenne ribi azért, mert csókolózott (húha) 2 fiúval (mekkora szám azta)?? Fiatal, szingli, próbálgatja a határait. Nem ettől lesz bárki is ribi. Egyes válaszolók iszonyat prűdek vagy sose voltak fiatalok.


Csak azért, mert megcsókolta nem jelenti azt, hogy rögtön le is fekszenek.


A ribiség nem két csóknál kezdődik. Amúgy meg 17 éves, nem 40.

febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
76%
#19 szülők sose voltak fiatalok talán? Dehogynem. Miért akarjuk úgy beállítani, hogy a 70-es, 80-as 90-es években nem csókolóztak az emberek másokkal is, akikkel végül nem feltétlen jöttek össze/házasodtak meg??
febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!