Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az én nagynénim férjének a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én nagynénim férjének a testvérének a lányának az unokatestvére mennyire közeli rokonom nekem?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy lánnyal egy ideje és kiderült hogy ez a helyzet
márc. 4. 01:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát semennyire, főleg akkor ha a nagynénéd férje nem vérszerinti rokon, hanem csak beházasodott.
márc. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Mint én neked!
márc. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem rokon. Csinálhatod.
márc. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján nem rokon lévén, hogy nagynénéd férje sem az, és nem az ők gyereke.

Ebből kiindulva szerintem nyugodtan együtt lehettek, az, hogy a család hogyan fogja fogadni a kapcsolatot ha megtörténik az már egy másik dolog, de ezt ti sem tudjátok befolyásolni azon kívül, hogy rendes és normális párt válaszotok magatoknak.

márc. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Na várj, akkor.


Nagynénidnek van a férje. Nekik van gyerekük?

A férjének a testvérének a lánya. Ő az a korosztály, mint nagynénidék gyereke (ha van).

Tehát a férjének a testvérének a lánya unokatestvére nagynénidék gyerekének.

Szóval nagynénidék gyerekéről van szó? Ha igen, akkor ő neked az unokatestvéred.

Ha nem, mert nagynénid férjének több testvére is van, és a harmadik testvér gyerekéről van szó, akkor igaz, amit a többi ír.

márc. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
A biztonság kedvéért nézd át a családfát.:D Amúgy valószínűleg nem vér szerinti rokon, ha ez az egész csak most derült ki.
márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
A nagynénéd férje NEM ROKON - ettöl kezdve az összes többinek nincs jelentösége.
márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Tudtad, hogy én tudom, hogy te tudod amit én tudok?
márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Semennyire.
márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!