Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudmám megtalálni a...

Hogyan tudmám megtalálni a nagynéném, nagybátyám és unokatestvéremet?

Figyelt kérdés
Ugy kb. 5 éve ki költöztek angliába brisztolba és elég sok ideig több mint egy évig rendszeresen tartottuk a kapcsolatot skypen beszéltünk. Aztán nagyon keveset ritkán tudtunk és utánna már nem is tudtuk elérni őket. Le törölte nagynénem magát a facebookrol, törölte a skypet és emailre se válaszolnak. Egyszer sikerült elérni őket telefonon de nem beszéltünk sokat pár percet azt mondta majd beszélünk de azota semmi. Nem tudna valaki segiteni hogy hogyan lehetne megtalálni őket? Ha van olyan aki rá pillant a kérdésre és bristolban lakik akkor irjon privátban és elmondom a nevüket hátha halott roluk esetleg. Előre is nagyon köszönöm a válaszokaz.

2015. szept. 27. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem lesz könnyű ha nem akarnak kapcsoltaot tartani

azt tudhatod hol élnek de ez még nem jelenti hogy veled is akarnak beszélni

2015. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a leírásodból úgy tűnik, (meg amúgy a logika is azt diktálja), hogy nem biztos, hogy ők olyan nagyon akarják tartani a kapcsolatot. Akkor te most minek erőlködsz?
2015. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Bristolban élek, de ugye tudod, hogy ez elég nagy város? Attól, hogy ott élek, nagyon sok magyart nem ismerek. Megkérdezhetem, hogy mi az oka, hogy ennyire meg akarod őket találni? Csak azért kérdezem, mert ismerek olyan magyarokat akik szándékosan nem regisztrálnak közösségi oldalakra, mert elegük van azokból akik a nyakukban lihegnek munkáért, szállásért.
2015. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Te probalkoztal,kerested oket ,ok viszont nem akarjak tartani a kapcsolatot,ne foglalkozz veluk,engedd el oket.
2015. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen problémájuk van, rejtőzködnek - majd ők megtalálnak, ha akarnak. A saját testvére elől is csak úgy hipp-hopp eltűnt?
2015. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudomásunk szerint nincs olyan jó életük bristoilban az is lehet hogy akivel együtt és nem engedi hogy tartsa velünk a kapcsolatot


És amugy arra sikerült rájönni hogy a posta kod valami bristol bs13

2015. szept. 27. 16:23
 7/11 A kérdező kommentje:
akivel együtt ÉL*
2015. szept. 27. 16:25
 8/11 A kérdező kommentje:

#3

mi nem lihegtünk a nyakuba se munkáért se szálásért sőt mi akartunk nekik pénz küldeni stb. És az egész családnak nagyon hiáynoznak

2015. szept. 27. 16:28
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

A mi mobiltelefonok, internet stb. korszakában, kedves kérdező, te elé tudod képzelni, hogy ha külső kényszer hatására nem tartanák veletek a kapcsolatot akkor ezt ne hoznák tudomásotokra, hogy ne rájuk fújjatok?


Jaj emberek, ne legyünk már ilyen ostobán naivak.

2015. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező még nagyon gyerek.

egyértelmű, hogy a kintiek szándékosan szakították meg a kapcsolatot az itthoniakkal.

az okokat lehet a szüleid is tudják, csak nem beszélnek róla, mert nem tartozik rád.

valamin nyilván összevesztek, lehet ha nagyobb leszel, elmondják, de lehet sose tudod meg.


te még nem tudod, hányszor rázzák le a szülők a gyereket azzal, hogy "nem tudom", pedig nagyon is jól tudják a kérdésekre a választ.

csak a szőnyeg alá söprik, vagy lusták, vagy úgy vannak vele, nem tartozik a gyerekre. ez bármilyen kérdésre igaz.

- anyu- miért csinálja ezt apu, hogy egyre többet van a munkahelyén, és alig van itthon?

- nem tudom, kicsikém!

pedig dehogynem, de ki fog komolyan elbeszélgetni egy néhány éves gyerekkel, hogy apunak új barátnője van, apu már nem engem szeret, folyton féltékenykedek, ezért apu nem szeret itthon lenni, stb.

sok dolgot a felnőttek maguknak sem vallanak be, a legegyszerűbb hárítás a "nem tudom".

2015. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!