Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy 17 éves lány aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 17 éves lány aki pár hónappal idősebb. Mit tegyek? 16/f

Figyelt kérdés
Ez a lany. 11.osztalyos én 10.es vagyok. Nagy aranyos csendes csaj viszont én is csendes vagyok. Talán az a pár hónap kor különbség ami zavar engem hogy o az idősebb. Csak úgy nem merem a folyosón leszolitani. Ha valami módon elkezdenenk beszélgetni minden könnyebb volna de igy nem merek odamenni hozzá mert hülyén adja ki magát a helyzet, meg lehet hogy röhögve elküld. Így csak látásból ismerjük egymást folyosóról. Meg tudom hogy nem a külső fontos hanem hogy milyen vagyok de nincs kitudja milyen herceg fejem. Nem vagyok csúnya csak inkább babaarcu. Ez egy kicsit zavar.
2017. febr. 13. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A mamám a pápánál 8 evvel idősebb. Barátnőm nagyszülei között 25 év van, a nagymama az idosebb.


Gondolom érted, hogy mit mondok. 😉

2017. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szólítod le, veszítettél.

Ha leszólítod, lehet hogy veszítesz, de lehet hogy nyersz, és megpróbáltad.

Én mindenképp az utóbbit választanám haver!

Fel a fejjel, egyszer élünk

16/f

2017. febr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Áhh, ne zavarjon, én 2000-es vagyok, és 11.-es, mindenki idősebb nálam (április végén születtem)

Ettől függetlenül a kortársaim nagy részét gyerekesnek tartom, semmit sem tudnak, hülyék, és erre büszkék is.

Eddig kevés lány is jött be úgy igazán. Egyszerűen idióták vannak mindenütt.

2017. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vercsifercsi válasza:
73%

Szerintem is le kene szolitanod, ugy sose lesz eselyed ha nem probalod meg.

Amugy meg a lanyok 90%-anak egyik alma hogy egy ertelmes ferfi teremtmeny vegre leszolitsa. ;) (csak mondooom)


Meg az is opcio hogy eloszor baratkent kozeledsz hozza es aztan kezdesz el kiaraszolni a barat zonabol

2017. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!