Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok örülnétek neki? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok örülnétek neki? Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Ha csak köszönés szintjén ismert srác, hirtelen egyik nap suli után, megkeresne titeket és elhívna egy sétára. Tegyük fel, hogy szimpatikus a srác.

2015. máj. 16. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok lány de szerintem sok lány örülne neki
2015. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha szinpatikus es nincs mas programom, akkor elmennek vele.
2015. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
87%
Hát én nem hiszem, hogy elmennék:D Ha csak köszönõviszonyban vagytok, ne hívd el rögtön, ráadásul bármilyen elõjel nélkül, elõbb próbáld meg megismerni, írj neki facebookon vagy valami:) De lehet, csak én vagyok ilyen xd
2015. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki. :)
2015. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fogok írni neki facebookon, az nagyon gáz lenne.
2015. máj. 16. 20:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Élőben szeretném megismerni (úgy az igazi).
2015. máj. 16. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülnének neki, mivel ők úgysem fognak lépni. Vagy elhívod te, vagy ha te nem akkor elhívja más, de mivel köszönőviszonyban vagytok, tuti nem fog ő elhívni téged.
2015. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én elmennék :D

Ha tényleg szimpatikus a srác és szeretném megismerni. Sőt, örülnék ha inkább így személyesen hívna el, mintsem, hogy facebookon írogasson, mint a mai gyáva fiúk többsége. Egyesek facebook nélkül nem is tudnának élni. Szóval ez a próbálkozás még imponálna is. De lehet az adott lány nem így vélekedne róla. Próba szerencse. ;)

2015. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!