Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Az évfolyamomban van egy lány, aki nagyon tetszik már egy ideje, de igazából csak néha beszéltünk eddig, és akkor is csak pár percet, meg köszönni szoktunk egymásnak, viszont nagyon kedves lány. Arra gondoltam, hogy egyik nap megkérdezem tőle, hogy nincs-e kedvem elsétálni az állomásig. Ti örülnétek egy ilyennek? Mit gondolnátok?

2015. máj. 16. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Pozitív dolognak találom/találnám, hogy így közeledsz hozzá.
2015. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az ő szemszögéből ez hogy esne le neki?
2015. máj. 16. 21:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Én magamat nem tartom egyébként rondának, sok lány mondta már, hogy jól nézek ki (már ahogy egy fiú jól nézhet ki:D) és 17 évesek vagyunk mindketten..
2015. máj. 16. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:

-1.voltam-

Hát pontosan nem tudom, hogy hogyan esne le neki. Engem is kísértek már el fiúk, úgy gondoltam, hogy kedvesek. Örültem neki akkor se egyedül kellett mennem. De nem tudom, pár évvel idősebb nálam, lehet hogy Ő máshogy gondolkozna és/vagy reagálna.

2015. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok tesa

Csak az én kiszemeltem kicsit elfoglaltabb és visszahuzodobb.

Nekem azt mondta h lenne kedve télleg el szeretne jönni csak nem tud(heti 5-6 edzése van) és elég sürün megy versenyekre is aminek örülök csak nem tom elhivni sehova

+ egy masik kisvárosba lakik és mire bejön fél óra és nem tudom hazakisérni se :/

2015. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!