Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szombat hajnalban találkoztam egy fiúval az egyik szórakozóhelyen. Kicsit táncoltunk, utána kimentünk és nagyon sokat beszélgettünk, aztán hazakísért és a kapuban megcsókolt. Elmondtam a nevem és tegnap délután bejelölt facebook-on. Ráírtam, válaszolt, de ennyi..nem kérdezett, nem írt semmi mást. A buliban nagyon jót beszélgettünk, tényleg úgy tűnt, hogy komolyan akar tőlem valamit. Azt mondta, hogy nem nagyon szokott szórakozóhelyen ismerkedni, de az biztos nem véletlen, hogy találkoztunk, és tetszem neki. Nem hiszem, hogy egy kalandnak akart volna, mert akkor nem így viselkedett volna. Nem tudom, hogy lehet-e ebből valami, most eléggé tanácstalan vagyok. Ti mit gondoltok erről? Szerintetek írjak neki vagy várjam, hogy ő írjon?


2015. máj. 17. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy ő írjon és akkor biztos lehetsz benne, hogy akar valamit. :)
2015. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy több menetes kalandról lehet szó.
2015. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: köszönöm! :)
2015. máj. 17. 16:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Második: lehetséges..majd kiderül.
2015. máj. 17. 16:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki hozzá tud tenni még valamit, akkor azt ne tartsa magában. :)
2015. máj. 17. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!