Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire tartjátok ezt rosszna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok ezt rossznak? (22/F)

Figyelt kérdés

Én a tini éveimet nem arra használta, hogy tanuljak és jó eredménnyel végezzem el az iskoláimat. Nem jártam szórakozó helyekre, meg csajozni, mint ahogy azt a legtöbb barátom tette. Szerencsémre én kimaradtam az ilyen részegedjünk le és dugjuk meg még a legyet is röptében partikról. Azt az egyet bánom, hogy nem ismerkedtem, foglalkoztam anno a rendes lányokkal. Nagyon nem szántam időt arra, hogy kiszemezgessem őket a sok ribizli közül. Azóta már eltelt jó pár év és 22 éves vagyok. A sulikat elvégeztem, most kezdek egy tök jó munkát egyéni vállalkozóként. Barátnőm is van egy fél éve. Szóval nem vagyok szűz meg hasonlók. Barátnőmnek jó pár fiúja volt és ő tapasztalt.

Ilyen téren nekem most nagyon elkezdett hiányozni, hogy én nem voltam tini lánnyal, ilyen 16+ tól kezdődően. Barátnőm már nem volt szűz, én az voltam. Ilyen téren hiányzik, hogy én nem voltam szűz és tapasztalatlan lánnyal. :(


22/F


2015. máj. 26. 19:50
 1/3 anonim válasza:

Nem értem a kérdést. Ez miért is lenne rossz?

Mindenki máshogyan éli meg a kamaszkorszakot :) Ebben semmi rossz nincs. Ami meg elmúlt ne hiányold

2015. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

* Én a tini éveimet arra használtam...

ELÍRTAM

2015. máj. 26. 19:58
 3/3 anonim válasza:
Én a helyedben megmondanám a barátnőmnek, hogy ne haragudj de nem érzem jól magam a bőrömben melletted. Aztán annyi nővel feküdnék le amennyi után azt mondom, hogy oké elég volt, most már úgy érzem ha összejövök egy csajjak nem fog érdekelni hány pasival volt előttem. (Akár prostihoz is mennék, tudom hogy ezt mindenki baromira lenézi és gusztustalannak találja, de... most nem megyek bele miért de szerintem nem rossz dolog hogy vannak prostik és lehet hogy igénybe is venném pl egy ilyen helyzetben) Ezekután nem hiszem hogy nagyon bántana a múltam. Egyébként nagyon sok embernek vannak dolgok a múltjában amiket megbánt, nekem is de ezeken már változtatni nem lehet, tehát bánkódni is felesleges, inkább arra kell koncentrálni, hogy most mit tegyek azért, hogy jobban érezzem magam. Na én a te helyzetedben attól érezném jobban magam amit leírtam. Majd légyszi reagálj valamit :D
2015. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!