Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek kapcsolatot egy olyan lánnyal, akivel még soha egy szót nem váltottam, és igazából nem sok mindent tudok róla?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 15:20
 1/2 anonim válasza:
Barátkozz,hívd meg egy fagyira moziba vagy valami.Légy barátságos.
2015. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szemezz vele, ha érdeklődést mutat, akkor mosolyogj is. Ha már úgy érzed, érdekled, odamehetsz hozzá, hogy szia, Pista vagyok. A lányok szeretik a magabiztos fiúkat. Az sem baj, ha nem csak úgy odamész hozzá, hanem lehet valamilyen kifogással is felkeresni.pl.mennyi az idő? vagy: mikor csengetnek be? Amúgy yx vagyok.

Aztán majd köszönhetsz neki, elhívhatod sétálni stb. Ha viszont nem foglalkozik veled (az elején) akkor hagyd a francba, mert valszeg csak besülnél előtte. 15L

2015. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!