Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent pasim hallgatása?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent pasim hallgatása? Vége kapcsolatunknak? Fog-e még jelentkezni? ő mit akar tovább? ezeket hogy tudjam meg? én kezdeményezzek? átértékeli kapcsolatot? Magányában hiányzok neki vajoN?

Figyelt kérdés
Pasimmal egy hete vitáztunk,mert könnyedén veszi kapcsolatot,szórakozásnak tart,ugy érzem.nem elég komoly.másképp jól érzem magam vele,figyelmes stb.élet más dolgait is túl könnyen akarja fölfogni.hétvégén kiosztottam még smskben.irta ezen a héten,nyugalma érdekében szabadnapot ad,én is nyugodjak meg.azóta nem jelentkezett.
2010. jan. 28. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
hívd fel és kérdezd meg...
2010. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,h megbántottad.Azonban a viselkedése adhat oktot de ezt nem sms-be kell mebeszélni!szerintem üljetek le egy kávézóban ahol nem csinálhat jelenetet és ott beszéljétek át ha nem megfelelő amit hallasz hát akkor.....
2010. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SzabóTamás válasza:
Szerintem üljetek le kettesben,és beszéljétek meg.Az mindig segít,és ott választ kapsz mindenre. Szurkolok :)
2010. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szesze ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy ő hogy képzelte el. Hogyan legyen tovább. Beszélj vele.
2010. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egy pasi hallgatása általában 90%-ban szakítással szokott végződni. Szerintem nem ő fogy keresni, és ha úgy érzed, hogy szórakozásnak tart, akkor neked sem szabadna megkeresni. A jó átlag kihasználja ha a csaj közeledik, mert így ő osztja a lapokat, persze ha nagyon szereted és nem akarod elveszíteni még 1 hét-1 hónapig, akkor hívd fel, bár ez a kapcsi halálra van ítélve. Szerintem kezdj el máris ismerkedni, és ha nem jön össze, ott lesz egy másik kapcsolat, és talán még féltékeny is lesz :)


19/F

2010. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!