Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok valami romantikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok valami romantikus alka, ezért nem tudok elkezdeni egy beszélgetést vagy kapcsolatott egy lánnyal. Lányok ti milyen témákról vagy dolgokról szerettek beszélgettni és mit vártok el egy fiútól a párkapcsolatotok hajnalán?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 21:50
 1/3 anonim válasza:
Hány éves vagy? Ha tudom talán tudok segíteni
2015. jún. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2015. jún. 5. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, aktuális-e még:)

Én azt szeretem, ha akármiről tudunk beszélni, tehát én meghallgatom az ő motoros/mountine bike-os egyéb témáit, és ő is az én hasonló dolgaimat.

Az is tetszene, ha egy fiú a véleményemet, érzéseimet kérdezné akármivel kapcsolatban, azzal nagyon meg lehet egymást ismerni.

Hogy mit várok el, azt nem tudom, mert nem volt még barátom, de az ilyen sablonok fontosak, mint udvariasság, figyelmesség, kedvesség, stb.


16/l

2016. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!