Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vége lesz egy párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vége lesz egy párkapcsolatotok mennyi idő után vágytok újra? Főleg 20 körüliek! Korral, nemmel!

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 18:33
 1/8 Las Vegas ***** válasza:

Attól függ milyen hosszú volt a kapcsolat milyen mély volt a szerelem és hogy végződött !!! Szóval minden eset más..

27 f

2015. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:

Sajnos szinte egyből...

Bár én előre gyászolok.


20/F

2015. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Na szép! Át akartam írni, erre kirakta! :D

*párkapcsolatotoknak

2015. máj. 9. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:

füg attól milyen volt kapcsolat miért szakít az ember

vlki pár hét után más mellett van vlki pedig úgy megbántottak h hosszú időre van szüksége h újra randizgasson

2015. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos én csak 18 vagyok, de nem rég ért véget egy több, mint másfél évig tartó kapcsolatom és igen, vágyom az újra. Egyrészt, mert kell, hogy valaki betöltse az űrt másrészt mert feledtetni akarom az emlékeket. De szerintem ez mindenkinél megoszlik.

18/f

2015. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hosszabb párkapcsolat 1 év+ , mély szerelemmel?
2015. máj. 9. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Vágyni hamar vágyok, hogy mennyi idő alatt sikerül az már kérdéses.

A siránkozás a búbánat nem ér semmit, nincs mire várni szerintem. Csak a drága éveink telnek el feleslegesen.

29/f

(igaz többet megéltem már)

2015. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Si. ***** válasza:

2 honapja sincs hogy kiléptem egy 13 hónapos kapcsolatból. Szerelmes voltam, de túl sok gond volt. 3 hete már új barátom van. Nem meglepő, ugyanis már rájöttem korábban, hogy menthetetlenül kapcsolatfüggő vagyok. Szükségem van egy társra. megőrülök egyedül.

2o lány

2015. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!