Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes-e próbálkozni, és ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e próbálkozni, és ha igen, akkor mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Osztálytársam, de nagyon tetszik... Sokat beszéltünk egy időben és egyszer elhívtam, de azt mondta nem, mert osztálytárssal többet nem, de az akivel volt csak szexelni akart... pedig 14... És szakítottak azt mondta rossz volt ránézni és visszaemlékezni rá és ugyanez volt az 1 évvel idősebb fiújával. És megmondta, hogy neki nem kell senki, de amióta elhívtam nem olyan mit volt barátkozik még, csak máshogy néz rám, ami zavar, mert sokan azt mondják ne adjam fel. Szerintetek? 14 éves fiú vagyok.

#lány #visszautasítás #Újra elhívás
2015. jún. 3. 20:19
1 2
 1/11 Marko polo ***** válasza:
8. vagy 9. osztály?
2015. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
7. De azt kihagytam, hogy 2 éve nagyon érzek valamit, de azért nem próbálkoztam, mert féltem is, meg ott voltak a kapcsolatai.
2015. jún. 3. 20:23
 3/11 Marko polo ***** válasza:
Érdemes próbálkozni... Ha 8. év végére összejön akkor már nem lesz belőle semmi nagy konfliktus , De középbe lehet megváltozik a véleményed ott viszont nem érdemes 1. -be kikezdeni ... Szerintem nyugodtan próbálkozz... Ha meg többször se jön el , akkor csak kérdezd meg miért...
2015. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nemet mondott, akkor nem tart elég jóképűnek. Ha nem nézel ki jobban, mint akkor, akkor most sincs esélyed.
2015. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Csak attól félek, hogy elrontom. :/ Meg hát, ha most elhívom és megint nemet mond... Akkor mi legyen? Mert le van írva miért nem jön el.
2015. jún. 3. 20:28
 6/11 anonim válasza:
Nem csak a jóképűség a kérdés ilyenkor. Legalábbis nekem. Hanem a viselkedése, belső tulajdonságai. A külső is fontos, de ha nem vagy borzasztóan csúnya akkor nem az lesz az elsődleges szempont.
2015. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Csak legyél vele barátságos!! :) Beszélgessetek, hogy mi a nagy helyzet és utána eldől.
2015. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De nem birok sose beszélni vele, mert vagy a barátnője vagy valaki mással beszél... Vagy azok akiknek ugyanúgy kell csak kanságbób, azok beszólogatnak, ami zavaró.
2015. jún. 3. 21:01
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon beszélni se akar...
2015. jún. 3. 21:03
 10/11 anonim ***** válasza:
A belső egy lánynak se számít, hiába hazudják ezt sokan magukról. Ha külsőre nem tetszel neki, a belsődre se kíváncsi, ezért nem akar veled beszélni sem.
2015. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!