Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit mondjak vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit mondjak vagy érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
Már 2 éve legalább csak lesem azt a lányt, meguntam és elhívtam, de nemet mondott, mert, hogy osztálytárssal többet nem és ha szakítanánk. ._. Most akkor elhívjam még egyszer és ha igen akkor mit mondjak? Vagy hagyjam inkább? ( Azt mondta szereti a kitartó fiúkat. ) 14/F

#próbálkozás #érthetetlen kulcsszavak
2015. jún. 3. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Megéri megpróbálni, nincs vesztenivalód
2015. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bakker Már te is ezt írod? Sírni fogok. :'( De nem tudom mit írjak neki...
2015. jún. 3. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Először csak kérdezd hogy van, régen beszéltetek, stb.
2015. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De még a héten hívtam el. És már úgy nem olyan mint volt velem... Néha rám néz, de hát ez így rossz nagyon. :/
2015. jún. 3. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Így mindjárt más. De ha nem tévedek, akkor 8.-osok vagytok, jövőre középiskola és már nem lesztek osztálytársak, ezt elmondhatod neki
2015. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
7.-es vagyok, de már tényleg nagyon nem akarok tétlenkedni.
2015. jún. 3. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nemet mondott,akkor nemet is fog majd mondani,nem fog változni a véleménye
2015. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát kösz csak nem írtam le az egészet amit írt. És szerintem csak az eddig 2 fiújával példálózik... Velük azért, szakított, mert csak kanságból kellett nekik.
2015. jún. 3. 20:05
 9/10 anonim válasza:
Akkor szerintem írjál neki verset.(Ha nem vagy kreatív,a Goglében is találsz).Ezt írd rá egy piros papírból kivágott szívre,és írd rá a neved.Majd ezután rakd be a padjába vagy a szekrényébe,és várd a csodát.
2015. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Amúgy az előzőket elolvasva ez csak egy kis *nemmondommegmi*,úgyhogy hagyjd a francba.Keress egy olyan lányt,aki őszintén szeret,mert a kis nyalifalizással nem fogsz elérni semmit!
2015. jún. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!