Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Barátságból lehet szerelem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból lehet szerelem, komolyabb kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy lány, már lassan 2 éve ismerjük egymást. Eddig csak barátként tekintettem rá (ő is, s ezt meg is mondta), de 1-2 hete (pár közös program után) többet kezdtem el érezni iránta. Szerintetek ki lehet valahogy kerülni a barát zónából vagy ne is gyötörjem magam ezen?


Aranyos kis csaj, nem lenne jó, ha barátságunk rovására menne, de fájna a szívem, ha mással látnám boldognak...


2015. jún. 7. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Látod ezért nehéz a fiú lány barátság. Te nem akarod, hogy tönkremenjen, de ha mással lesz, akkor az neked lesz borzasztó, mert beleszerettél. Még várj vele nem mondd el neki, és ha lesz néhány jel, hogy bejössz neki akkor lépj.
2015. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi számíthat jelnek? Nemleges válasz esetén, hogyan tovább? Sokat vagyunk együtt közös elfoglaltságaink miatt, nem tudom ez a továbbiakban hogyan működhetne...
2015. jún. 7. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam volt ilyen. Kis iskolás korunk óta ismerjük egymást és azóta jóban is voltunk sokáig. Amikor gimibe mentünk ugye külön iskolába kerültünk de mint barátok gyakran tartottuk a kapcsolatot. A lány akivel jó barátok voltunk a suliban ő volt az egyedüli aki velünk fiúkkal barátkozott pedig ennek ellenére, egy igazi csaj volt mert járt sportolni ott lányokkal volt, voltak lány barátai is. Amikor gimis lett ez változott ott jobbára lány barátai voltak, egyedül velem tartotta tovább a kapcsolatot mert engem bírt a legjobban mint barát. Amikor csalódtam egy lányba akibe nagyon szerelmes voltam akkor ő vigasztalt meg ekkor már 16 évesek voltunk, és mindig mellettem volt. Sokat jártunk el közösen szórakozni, meg különböző programokra szinte el választhatatlanok voltunk, sokan azt hitték szerelmes pár vagyunk pedig csak sima fiú-lány közti barátság volt semmi több. Aztán ugye 18 évesek lettünk mindketten ballagtunk mivel nem egy napon volt a ballagásunk így előbb ő ballagott előző nap délután amin én ott voltam, mint vendég, másnap reggel ő jött el az enyémre mint vendég, akkor ugye előtte sok közös programunk volt már ami egyre sűrűbb volt és egyre közelebb kerültünk egymáshoz, gyakrabban bújtunk össze, meg gyakrabban fordultak elő olyan esetek amikor kutya sétáltatásnál a kutya a pórázzal direkt összekötött minket, és ez nekünk elég kellemetlen de pozitív élmény volt. Aztán ugye ballagásnál átadta a csokrot a tömeg kellős közepéről bukkant elő és ugye úgy hogy puszi puszi gyorsan de mivel haladni kellett így teljesen véletlen a pusziból erős szájra puszi (csók) lett Akkor mindketten leblokkoltunk meg elég furcsa volt, aztán végül az egész ballagási ünnepség alatt csak ő járt a fejembe meg párszor odasunnyogott lefotózni meg távolról puszikat küldött. Amikor véget ért a dolog és mindenki ment a családjával a dolgára akkor ugye én külön autóval mentem be suliba mert nekem 2 órával előbb már ott kellett lennem és nem akartam a szüleimet azért berángatni előbb autót meg a tesóm kölcsön adta akkor mert ő ott lakott az iskolám mellett, de mindegy. És ugye akkor én máshol parkoltam le mint a szüleim megbeszéltük hogy nem tartunk nagy gyűlést az iskola előtt találkozunk ott ahol kajálni fogunk, én akkor mentem ki a kocsihoz a lány barátom jött utánam mert úgy volt hogy ő is a szüleivel megy de inkább velem akart jönni hogy ne legyek egyedül és akkor amint odaért szó szerint a nyakamba ugrott még jó hogy a virágcsokraimat már bepakoltam az autóba, a nyakamba ugrott és telibe lesmárolt, nekem már akkoriban elkezdett jönni a szerelem de abban a pillanatban már határozottan éreztem hogy totál szerelmes vagyok belé és ő is belém. Akkor össze is jöttünk, bár elég furcsa volt hogy már szinte gyerekkorunk óta ismerjük egymást így furcsa volt hogy hirtelen egy pár lettünk, annyiból volt nagy a különbség hogy mindig összebújtunk, tehát több lett a testi kontaktus is köztünk, de maradtunk tovább olyanok mint régen, csak voltak csókolózások, később már szex is, és azóta már eltelt 4 év és még mindig együtt vagyunk, ugyanúgy szerelmesen, már az összeköltözést tervezzük, csak azért most mert ő 2 éves OKJ-s képzés után egyetemre ment levelezőre mellette alkalmi munkákat vállalt az meg kevés lett volna a megélhetésünkre, most meg már neki is van jó munkahelye meg nekem is, már nagyon össze akarunk költözni mert eddig úgy éltünk meg most is hogy időnként ő jött hozzánk pár napra időnként én mentem oda pár napra, de már 1 nap külön lét után megvagyunk bolondulva, mert nem bírjuk egymás nélkül, és ezért tervezzük hogy legkésőbb nyár végén már együtt szeretnénk élni.


Mi ugyanúgy megmaradtunk barátok de egy pár is vagyunk, szinte semmi nem lett különb a barátságunknál, igaz van baráti körünk velük elvagyunk vannak külön barátaink, de egymásra számíthatunk ugyanúgy mindig. A szüleink is régóta jóba vannak egymással, ők megmondták már 14 éves korunkba hogy ha a középiskolába nm térünk külön utakra és nem szakad meg a kapcsolat akkor előbb utóbb mi egy pár leszünk, mert ők már akkor levették hogy mi igazából majd meghalunk egymás nélkül, csak még bennünk nem tudatosult hogy valójában szeretjük egymást.

2015. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szépen hangzik a történten, de mi lett volna, ha nem jön össze a dolog? Akkor vége a barátságnak?
2015. jún. 7. 19:43
 5/5 anonim válasza:

Szerinte a barátságból szerelem a legjobb. Ha mindketten szerelmesek vagytok. Mert akkor már alapból jól ismeritek egymást. Viszont fennáll a veszélye a ha szétmentek, akkor már utána nem lesztek barátok, de ez se mindig van így.

A barátom ezelőtt a legjobb barátom volt. És nagyon jó pár vagyunk. ^^

2015. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!