Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a srac. En is tetszhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a srac. En is tetszhetem neki? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Nemregiben nagyon joban lettem az egyik volt osztalytarsammal.Van egy csomo kozos temank.. Legtobbszor konyvtarba (tudom nem a legjobb hely...) szoktunk talalkozni, mashova nem merem elhivni. Mindig nagyon el vagyunk. Parszor mar kerultem hozza kozelebb. Akkor nagyon ideges vagyok. Facen es skypeon is olyanokat ir hogy szeretlek, csak ne bants. Meg szeretlek...szivatni. multkor mar haza kisertem..igen en a lany. Szerintetek o is erezhet valamit? Ha igen akkor mit kene csinalnom??

Bocsi, ha hosszu lett. 13/l



2015. jún. 7. 16:12
 1/3 anonim válasza:

Hát elég fura, általában a FIÚ szokta elhívni a lányt valahova, meg hazakísérni. Hazakíséréstől egy kicsit többet kéne tenned szerintem, ilyen erővel nekem 2 csajom és 1 pasim is lenne... ez sokat nem jelent. Ha ilyeneket ír, hogy ,,szeretlek....szivatni'' akkor ott nem sok minden lehet. ezt azért mondom mert én mi még a haverjaimmal is szoktuk egymásnak mondani, hogy szeretlek(Fiu a fiunak...).


Ha tényleg akarsz tőle valamit akkor szedd össze a bátorságod. Ha akar tőled valamit ugyis belemegy a dologba, ha nem akármeddig játszahatod ezt a ugysem lesz ebből semmi.

2015. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) !
2015. jún. 15. 14:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod összeszedtem magam és járunk ^^
2015. aug. 8. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!