Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy teljesen ismeretlen lányt buliban aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Nem csináltam még soha,most hétvégén volt buli de nem is volt kiszemeltem mivel úgy gondolkodtam hogy úgyse merek odamenni vagy azonnal leráz magáról és valszeg úgy is lett volna,de következő bulira nagyon össze kell szedjem magam. És pl milyen szöveggel szólítsam meg? A táncos szöveg nem jó mert bénán táncolok, esetleg az hogy megiszunk egy italt vagy mi legyen? Normális válaszokat légyszi
2015. jún. 10. 00:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ami elég nagy akadály hogy a buliban asztalok vannak ahova oda lehet állni,de egy asztalhoz mondjuk egy nagyobb összeszokott társaság áll és úgy hogy menjek oda csajhoz? Haverom és még egy gyerek odamentek egy asztalhoz ahol ahol 2 csaj állt de a csajok nagyot néztek hogy ezek meg kik és rögtön el is hajtották őket..
2015. jún. 10. 00:29
 2/6 eper-répa-barack válasza:
Először is szerintem vedd fel vele a szemkontaktust, ha néz, mosolyog, vagy olyasmit tesz, ami feltételezi,hogy ő is vevő lenne rá, akkor hívd meg italra.
2015. jún. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az a gond hogy ez a legkönnyebb vadász terület de neked itt sem megy. Nem bántásból irom de én az a fajta vagyok aki, buszon, buszmegállóba, utcán SOSE szólitott le még csajt, viszont buliba annál inkább.

A szemkontaktus jó pont tényleg meg egy kis mosoly, én pl a sok-sok ital után teljesen fel oldódok és megy magátol. De ne ess tulzásba a hulla merev részeg se jó (igen emiatt kaptam már pár pofont).

Egyszer pl buliba voltam és a csajnak kezemmel szivet mutattam a szinpadrol(amit egyépként nagyon gáznak gondolok most, de részegen ez semlegesnek mi több még jónak is tünk, bár itt is volt már véralkohol szint :D) és a durva az hogy ezzel fel figyelt rám tetszett neki és utána figyelgetett, oda mentem és jó volt buliztunk tánc csók. Persze az előny ha a csaj is ittas kicsit mert akkor nem gátlásos ő sem és nyitottabb is.

Szoval a tanács hogy igyál és legyél spontán. Ha eltervezed ugy hidd el hogy rosszab lessz.

Hajrá, majd meséld el akár itt akár privátba, érdekel hogy ment, meg hogy bevállt-e:) Mikor lessz ez a buli?

2015. jún. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez jo otlet en is szoktam inni de csak pont annyit hogy batrabb legyek meg nyitottabb,siman beszelek mindenkivel meg akit nem is ismerek,de ha belegondolok csajhoz odamenni mindig ugy van hogy eszreveszi hogy be vagyok allva vagy hulyen nezek ki es elutasit.. Nem egy konkret bulira gondoltam,minden hetvegen van buli de en discoba akarok nem tom mikor lesz de a nyaron lesz egy csomo,ja es most hetvegen valszeg megyek ilyen lazabb rock koncertre,oda is mondhattok tippeket, de csak annyi hogy nem hallgatom annyira az egyuttest csak unalombol megyek
2015. jún. 10. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:

nincs szükség a takaróra

ha meghívlak egy kakaóra

2015. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szemkontaktus amúgy jó ötlet de mondjuk nem lehet az hogy bámuló borjúnak fog gondolni ha sokat nézem? Nekem valamiért mindig olyan érzésem van ha észreveszi hogy nézem és akkor rögtön leveszem a szemem róla...
2015. jún. 16. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!