Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szólítsak meg egy teljese...

Hogy szólítsak meg egy teljesen ismeretlen csajt aki tetszik?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még soha életembe nem volt csajom és nagyon hiányzik mellém valaki.. Gondolkoztam azon hogyha haverral elmegyünk bulizni odamenjek egy kiszemelt csajhoz és hogy szólítsam meg? Na persze az nem olyan könnyű báris nekem.. Általában nagyon izgulok és össze vissza habogok :/ persze ha megiszok valamennyit egyből bátrabb vok,de az csak az alkohol hatása :/ szóval hogy szedjek össze annyi bátorságot hogy oda merjek menni és hogy szólítsam meg?
2015. febr. 3. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy fokkal konnyebb a dolgod..en meg bulizni se jarok es nem is iszok igy nekem meg nehezebb..


De neked sok sikert :)

2015. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz szépen :) most kezdtem el én is buliba járni nemrég,nekem elég szar életem van de valahogy úgy érzem hogy egy lány megváltoztatná
2015. febr. 3. 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:

A bátorságra jó a szesz.


Megszólítás: Nem tudok konkrétumot mondani, ragadj ki valamit a helyzetből. Először felteszel egy zárt kérdést. (értsd: amire egyszavas választ vársz, adott esetben egy igent/nemet) Résen kell lenned, mert a válaszából kell elindítanod a kommunikációt. Ha párbeszédet akarsz és nem vallatást, akkor 1, maximum 2 zárt kérdés után nyitott kérdéssel kell folytatnod. Az emberek szeretnek magukról beszélni, így próbáld meg a témát rá, vagy a szituációra terelni. A nyitott kérdés az, amire kifejtős választ várunk. Óvakodj a túl nyitott kérdésektől viszont. Például: "Mi történt veled mostanában?" Ez egy olyan nyitott kérdés, hogy a legtöbb ember bele se kezd kifejteni, inkább legyint és azt mondja: "semmi".


ui.: Ha tényleg társat keresel és nem csak dugni akarsz, akkor ne szórakozóhelyen...

2015. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A szesz is csak részmegoldás. Ha fejben nem állsz készen rá, akkor a szesz mit sem ér. Ha fejben jó vagy akkor AKÁR pia nélkül is menni fog.
2015. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi az a szesz? bocs nem vagyok teljesen magyar..
2015. febr. 3. 23:22
 6/10 anonim ***** válasza:
szesz = pia, ital, alkohol
2015. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na egy kicsit bepiálva biztos hogy oda mernék menni de az úgy nem normális viszont jobb mint a semmi. De egy szép csaj biztos hogy nincs egyedül egy buliban vagy egyáltalán honnan tudjam hogy van e pasija? csak bulikra járok más helyekre nem nagyon és most nem is fogok.
2015. febr. 3. 23:27
 8/10 anonim ***** válasza:
hé, te!
2015. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy lesz ilyen "hé"-s válasz is,ilyet nem kérek köszönöm :D
2015. febr. 3. 23:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehetőleg egy menő sportkocsi ablakából :) úgy garantált a siker

Ellenkező esetben készülj fel rá hogy ott helyben csípőből lepattint.

2015. febr. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!