Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ezt hogy értsem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy értsem?

Figyelt kérdés
Ha egy srác akivel már pár hónapja beszélgetek facebookon (öcsém haverja szóval már élőben is találkoztam vele) azt írja, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki és találkozgathatnánk külön is majd, akkor ezt vegyem úgy h akar valamit? Szóval arra megy ki a kérdésem hogy ezt még lehet csak barátilag venni vagy egyértelműen másra utal?
2015. jún. 14. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy többet akar tőled, különben nem hívna el külön, hanem azt mondaná, hogy gyere el velünk amikor megyünk valamerre.
2015. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valakinek tetszel uuuuu 😊
2015. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!