Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egy lánnyal sem közelebbi kapcsolatba kerülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először is kezdeném azzal, hogy elég kevés az önbizalmam, ezért ha elutasítást kapok akkor elég sokáig ezen rágom magam..

Szoktam járni bulizni, utcán is szemezgetek, de egyszerűen nincs lány, akihez úgy igazán odamennék, vagy lehetőség, mert ha meg lenne akkor van barátja.

Magamat nem tartom csúnya srácnak, valamilyen szinten önbizalmamat növelte, hogy 1 éve elkezdtem keményen sportolni, 16 kilót adtam le, azóta érzem úgy, hogy külsővel nincs gond :))

Viszont, próbálkozni szoktam buliban, ha van rá lehetőség ) !ha!, viszont a múltkor is tiszta kézből kaptam az elutasítást, és ez már nagyon nyomasztó számomra.

Természetesen, nem arra szeretnék menni, hogy ágyba vigyem aznap este, ez az életmód annyira nem hívogat, inkább egy hosszabb kapcsolatot szeretnék valakivel..

Még annyit, hogy jó régen nem volt már csajom, ez is közrejátszhat...


Valaki a leírtak közül valamiben tudna segíteni? ( tudom elég ömlesztett a dolog.. )



2015. jún. 15. 21:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt, 15/F
2015. jún. 15. 21:56
 2/3 anonim ***** válasza:
15 évesen rengeteg tapasztalatod lehet...
2015. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15 évesen nem akarod ágyba vinni... Grt.
2015. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!