Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A barátnőmmel a vasárnapi...

A barátnőmmel a vasárnapi meccset a westendbe néztük, és megismerkedtünk ott fiúkkal. A barátnőm az egyik, én a meg a másik fiúval kerültem közelebbi kapcsolatba. Hogy érjem el, hogy Ők keressen minket, vagy hogy keressük mi őket, hogy ne legyen gáz?

Figyelt kérdés
Ők jöttek oda hozzánk,és tökre jól éreztük magunkat együtt..beszélgettünk,megkérdezték a nevünket,bejelöltek fb-on,adtak egy csomó "ajándékot" is,vagyis épp ami náluk volt,hogy emlékezzünk rájuk.Aztán puszilgattak,ölelgettek,simogattak minket meg hasonlók,de nem voltak részegek,hogy ez kifogás legyen arra,hogy miért csináltak ilyeneket,és még a meccs után hívtak minket,hogy menjünk velük tovább.Szerintetek ebből még lehet valami,vagy esélytelen a dolog?

2014. júl. 15. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:

2nap telt el

Nem ráértek?Ha akarnak tőlletek valamit keresni fognak

Vagy vártok a következő VB-ig

2014. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sztem kanosak voltak ha már simogattak, ölelgettek otegyből :-)

és lehet h utánatok meg a döntő után erre meg is találták a megoldást, más lányokban :-)

ezek fényében akár ti is írhattok nekik, nekem mindegy...

2014. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha akarnak tőletek valamit és ténylegesen felkeltettétek az érdeklődésüket minden bizonnyal keresni fognak titteket :) nem hiszem hogy nektek kéne keresni őket...ha elkérték a tel számot bejelöltek face-en akkor majd keresni fognak ők ha tényleg akarnak valamit...legalábbis szerintem :)
2014. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Götze milyen szép gólt rugott. Te kinek szurkoltál?


Nyugodtan keresheted Te. Nem gáz ha ráírsz vagy felhivod. Mond azt hogy nagyon jól érezted vele magad és találkozhatnátok valamikor. Sok sikert:)

2014. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:) igen,én is így gondolom,h nem hinném,h nekünk kéne keresni őket,mivel ők jöttek oda hozzánk,meg igazából ők kerestek meg minket,szóval ha akarnak valamit,minden bizonnyal keresni fognak..ha meg nem,akkor így jártunk,és volt egy jó esténk:)
2014. júl. 15. 21:56
 6/10 A kérdező kommentje:
Láttam a gólt,valóban szép volt.:) és természetesen a NÉMETEKNEK!!:DD
2014. júl. 15. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Basszus el kellett volna mennem. Bár velem úgysem került volna semmelyik lány közelebbi kapcsolatba
2014. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló..miért?:O miért vagy ilyen pesszimista?:) a sok lányból valaki biztosan szívesen beszélgetett volna veled.:) mi sem gondoltuk volna,h valaki is oda fog jönni hozzánk:D
2014. júl. 15. 22:04
 9/10 anonim válasza:
Azért, mert valaki elkéri a számod, nem biztos, hogy fel is fog hívni, csak mondom :)
2014. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, hívott?
2014. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!