Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit akar tőlem, érdemes vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem, érdemes vele foglalkoznom?

Figyelt kérdés
Tavaly júniusban ismertem meg ezt a pasit, egy buliban találkoztunk és beszélgettünk. Másnap találkoztunk és csókolóztunk is. Következő nap azt mondta menjek át hozzá beszélgetni(este 10kor) nem mentem ezért azt mondta nem akar velem foglalkozni mert fel költözik budapestre. másfél hét mulva írt nekem hogy ő nem ugy gondolta...mégis együtt lehetnénk attól és járhatnánk. Találkoztunk egy szórakozóhelyen és elvoltunk,kavartunk stb. Másnap nekem kellett ráírkálnom és a kövi napokban is alig beszéltünk. Pár nap mulva elhívott randizni, ott is elvoltunk (attól még hogy fészen alig beszéltünk). Ráírtam másnap hogy akkor most ez mi mert én komolyat szeretnék.Erre ő azzal jött hogy túl fiatal vagyok. Ő 22 én 16. Utána elfelejtettem, nemis kerestük egymást. Pár hónap múlva írt nekem hogy ő neki szabadságra volt szüksége meg hogy bocsájtsak meg és komolyat akar. Mondtam neki hogy nem akarok semmit. Ezalatt az idő alatt ő bulizgatott és mindig más csajjal volt. Megint 2 hónapra rá írt nekem. hogy komolyat akar és találkozzunk. Találkoztam vele és már az első randin eléggé rám mászott de mondta,hogy attól komolyak a szándékai. Én elutasítottam mert összezavarodtam,úgyhogy többet nem fogunk találkozni úgy néz ki. Nem is nagyon zavarja úgy vettem észre,nem erőlteti. Mit gondoltok erről?
2015. jún. 23. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Az alapján amit leírtàl én biztos nem erőltetném. Nagyon komolytalan ahoz képest hogy 'komoly' kapcsolatot akart. Olyan nincs hogy benyög egy ilyet aztán két-három hónapig se kép se hang eltűnik. Aztán meg bocsáss meg, komolyan gondolom... A lényeg hogy szerintem nem ér meg annyit. Felesleges egy ilyen fiúra pazarolnod az idődet, amikor ennél sokkal jobbakat is találhatnál.. küldd el a fenébe.:)
2015. jún. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!