Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha valaki el akar kezdeni...

Ha valaki el akar kezdeni airsoftozni mit érdemes vennie, rugós vagy gázos fegyvert, illetve hol lehet jó fegyvert olcsóbban beszerezni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Gázos és/vagy elektromos.

2. Hazai bolt. (A gari miatt.)

2015. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2015. jún. 16. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Én például ajánlom az airsoftcentrum.hu-t! Igaz itt magasak az árak némelyik fegyvernél, de nem annyira pofátlanul mint a többi magyar boltban:)
2015. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2015. jún. 27. 19:40
 5/6 Jakus Tamás ***** válasza:

Bocs hogy először nem neked válaszolok de muszáj lereagálnom a válaszoló üzenetét pontosabban a nem olyan drága kifejezést :D ugyanis a magyar oldalak K..va drágák :D Nincs kivétel. Az apróságok mint gáz, BB, kissebb alkatrészek jó áron vannak de nevetséges hogy amíg külföldről behozok egy fegyvert 30-ért ugyanazt a márkát ugyanabban a minőségben idehaza már 60-ért vehetem meg :D


Én a kezdő fegyvernek mindig Jing Gong G36C nevű fegyvert ajánlok elektromos kivitelben. ugyanis szinte igénytelen jószág. ha 1-1 játék után kitakarítod a csövét és egy kis levegővel kifújod a koszt a résekből nagyon sokáig jó társad lesz. Emellett pontos és erős. ÉS! nem hátrány hogy külföldről 25-30 ezer ft-ért behozhatod újonnan. Ha kifogsz egy akciót még olcsóbban is hozzájuthatsz.


És a kérdésed másik felére már meg is adtam a választ. Külföld! Semmiképp sem agyar oldalról mert kriminális amit csinálnak.

2015. júl. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :D Még valamit megkérdeznék,mi a véleményetek a következőről: [link]
2015. aug. 4. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!