Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti gyerekkorotokba bandáztatok...

Ti gyerekkorotokba bandáztatok? Ti is háborúztatok egymással játékból, meg bunkikat kerestetek? Élménybeszámolók, sztorik érdekelnének (? )

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 19:26
 1/6 spancis válasza:

Hát persze ;) ... barátom átjötthozzánk kimentünk az erdőbe és ott hülyültünk ;) Képesek voltunk/vagyunk órákig sétálni ott és beszélgetni :D .....


Vannak kistesóim és tudom hogy ők is bunkimániásak... ezért építettünk egyet ...

2015. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, mindig gengeltünk haverokkal :D Annyi baromságot csináltunk ha folyamatosan mesélnék sem végeznék egy héten belül :D
2015. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmiket csináltam kiskoromban, de megszívtam, amikor a "banda" "szép lányok klubjává" váltpzott és engem kiraktak, mert nem vagyok szép lány...
2015. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én is.. vagyhát mi is csináltunk ilyet, csak suli 1. osztályban.. tudod a szokásos fiúk a lányok ellen kombo :DDD .. építettünk bunkert, nagyon király lett stb... csapdákat is ástunk , meg minden. egyszer a fiúk ástan egy gödröt , hogy "beleessen" a "lábunk" és azt hitték hogy nem fogjuk észre venni :) kis szerencsétlenek
2015. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fhúúú persze!

A bunki építés mindennapi dolog volt a szüleink 'örömére' ..

A háborúzás is,olyan jó volt általánosban,alsóban a játékoknál tényleg nem volt határ.Nem voltunk szerelmesek,a képzeletünk csak szárnyalt "Én egy boszorkány leszek,térdig érő piros hajjal és lesz egy oroszlánom!"..:)

Szaladtunk az udvaron és eljátszottuk hogy szellemek üldöznek minket,meg hogy állatok vagyunk:')

Mentünk görizni,bicajozni,felfedezni az erdőt/erdő mögötti """kísértet kastélyt""" XDDDD

Drága,felhőtlen gyerekkor <3

2015. aug. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja meg az örökös harc.

Akkoriban a fiúk és a lányok Ősellenségek voltak.Kergettük egymást,ők bottal lőttek ránk,mi meg a nyelvünket öltögetve kerültük ki mátrixosan a golyókat:'D

2015. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!