Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 13 éves sógorommal mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves sógorommal mit tegyek? Megkért, hogy fuvarozzam el viszonylag messze egy aktuális szerelméhez.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 28 éves férfi vagyok. A menyasszonyomnak a lassan 14 éves öccse, aki a sógorom, megkért arra, hogy a hétvégén vigyem el őt az autómmal 150 km-re egy lányhoz, akibe nagyon szerelmes és azt tervezi, hogy hazahozza magával. A lánynak élnek közeli rokonai ott, ahol a srác is lakik.

Kérdezgettem és kisült, hogy a lány nem tud a sógorom tervéről és az se biztos, hogy viszonozza az érzéseit.

A srác kortársaihoz képest fejlettebb, helyes, szőke. Most lesz nyolcadikos. Tulajdonképpen megkaphatná a nőket erőfeszítés nélkül. Alapvetően jószándékú, de nagyon naív a szerelem terén, minden arra járó gondolkodás nélkül lányba bele tud zúgni. 12 évesen is volt már olyan fellángolása, hogy vigyem el 250 km-re az aktuális szerelméhez, de akkor még sikerült lebeszélnem róla.

Ma szinte sírva könyörögve kérte a fuvart. Persze ingyen... Így most érkezett el az ideje annak, hogy elbeszélgessek vele, hogy nem érdemes minden lány után futni... megsérteni meg nem akarom. Azt szeretném elérni nála, hogy ismerje fel és használja ki az adottságait arra, hogy őérte szaladjanak a lányok és nem pedig ő értük. Helyesen gondolkodom? Jó kapcsolatban vagyunk, megbízik bennem teljesen. Ezért is kért meg arra, hogy ne mondjam el a szüleinek, ami már furcsa. Nem szeretném a kevés szabadidőmben csak ezért valakit fuvarozni.

Mit tegyek szerintetek?



#tiniszerelem #naivitás #ingyen fuvarozás #fuvarozni
2015. jún. 29. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Húúú......elég érdekes történet. :)
2015. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Egy 13 éves kölyök barom tervére képtelen vagy reagálni? Ráadásul a lány nem is tud az egészről? Netán kiskorú? Valóban 28 éves vagy? Pattintsd le a gyereket és kész.Ha a kölyök azzal áll elő, hogy vidd ki külföldre autóval, mert kint akar élni, akkor is fuvaroznád?
2015. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Külföldön élek, dolgozom.. :)

Nem vagyok az a lepattintós fajta, udvariasan, világosan meg szoktam beszélni mindig a dolgokat azokkal, akikkel kell.

2015. jún. 29. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező!


A 2-esre azért ne hallgass! :)

2015. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem próbálj vele kompromisszumot kötni, az mindig bejön. Most ne vidd el, mondd el neki hogy azért, mert előbb meg kellene ismernie a lányt. Ha viszonozza az érzéseit és legalább a lány szülei tudnak róla, akkor már lehet róla szó. Nagyon igazad van, nem érdemes minden lány után futnia, lesz majd aki utána fog futni...(15/l)
2015. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!