Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek rossz az, ha egy...

Szerintetek rossz az, ha egy ember hozzámegy az első szerelméhez, és az lesz az egyetlen nő/férfi az életében?

Figyelt kérdés
Ha nem próbálja ki másokkal, nincsenek kalandok, akkor az negatív dolog?

2014. jún. 28. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Őseim így tettek. 25 éve házasok, és jól megvannak. Nem hiszem, hogy attól kevesebb lenne valaki, mert fiatalon nem kefélte végig fél Magyarországot.
2014. jún. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem. Az lehet gond, ha azért nem próbálkozik mással, azért megy hozzá, mert fél a változástól, és csak megszokásból marad az illető mellett.
2014. jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne rossz? Ezt a mostani hülye fiatalok mondják csak, akik összevissza mindenkivel képesek kefélni mint az állatok. Ha valaki megtalálja a tökéletes embert számára akkor nincs szüksége másra, mert megkap tőle mindent.
2014. jún. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem negatív dolog, de önmagában nem is pozitív.
2014. jún. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem negatív, nem is pozitív. Ha egyszer megtalálták egymást és úgy gondolják, le tudnának élni egy életet együtt és boldogok, akkor miért kalandoznának?

Tényleg csak akkor szokott gond lenni, ha a megszokás tartja össze a párt. De ezt nekik kell tudniuk és adott esetben lépniük.

Emlékszem, annak idején egyáltalán nem azzal az elvárással indultam neki a párkeresésnek, hogy elsőre megtalálom azt, akivel együtt tudok élni életem végéig. Nem is találtam meg elsőre, 23 évesen ismertem meg. Most elgondolkodtam, mi lenne, ha mondjuk 17 évesen találkozunk. Lehet, hogy ő lenne az első és az utolsó, de az is lehet, hogy a lehető legjobb, hogy inkább később találkoztunk. Szerintem működött volna akkor is, de nem olyan jól, mint most. Sokat tanultam a kudarcaimból is. Vagy ki tudja, lehet, hogy ugyanide eljutunk, csak éppen végig együtt, több sebet ejtve egymáson, de kitartva egymás mellett. Nem tudom.

2014. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy negatív. A szüleim így tettek, most lesz a 25. házassági évfordulójuk, egyáltalán nem volt ebből semmi problémájuk. De ez nyilván régen volt, manapság már nem olyan gyakori dolog hozzá is menni az első szerelmedhez, mert tizenévesen kezdik az emberek, nem 20 fölött.
2014. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ma 11:41: A szüleim/ink idejében sem húsz fölött kezdték, csak sokan épp olyan hamar házasodtak is, családot alapítottak. Egy barátnőm anyja 17 éves volt, amikor férjhez ment, én anyám 19 és még sok példát tudnák mondani.
2014. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!