Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú csak a kor különbs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú csak a kor különbség miatt nem merem meg próbálni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki 20 éves, én 15. Nemrég elkezdtünk az interneten beszélgetni az elején azthittem, hogy csak szórakozik velem de nap mint nap beszélünk. Állitása szerint konolyak a szándékai. Én most kezdem Szeptemberben a középiskolát, ő is oda jár. Ez a nagy korkülönbség zavar, ráadásul anyukámnak se kéne tudni róla, ami eleg lehetetlen... Mit csináljak? Találkozzak vele?

2015. júl. 3. 09:47
 1/3 anonim válasza:
te is érzel valamit iránta? mert ha nem akkor sztem fölösleges és majd később lesz korodbeli fiú is vagy egy kicsit fiatalabb ;) ha még nem érzel semmit akkor haggyd az egészet. De persze én is és még sokan mások úgy vannak ezzel hogy nem a kor számít :D
2015. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"ráadásul anyukámnak se kéne tudni róla"

Csak azért hiszed ezt, mert rossz anyud van.

Probáld meg. Korkülönbség nem nagyon számít. Értelem számít.

2015. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a korkülönbség ellenére jól kijöttök, úgy érzed tudnád szeretni, próbáljátok meg. Ha elég érett a gondolkodásod nem számít ez az 5 év, se akkor ha egymásba szerettek. Anyukádnak miért ne kéne tudni róla? 5 év nem katasztrófa, sőt, felnőtt korban pont ideális ha a pasi idősebb pár évvel. Inkább vidd haza bemutatni ha eljuttok odáig, anyud elbeszélget vele, kifaggatja. Ő mint felnőtt, szülői tapasztalattal többet le tudna következtetni a srácról, valóban komolyak-e a szándékai, stb. De ha nem azok, szerintem a szüleid szeme elé kerülni sem merne. :P Nem tudhatom milyen beszélgetéseket folytattatok, nem ismerem se a srácot, se téged. Viszont engem nem a korkülönbség, hanem sokkal inkább az aggaszt, nem-e e "komoly szándékaival" akarja elnyerni a bizalmad és rövid időn belül ágyba vinni. 17/L
2015. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!