Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket mi vonz és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mi vonz és taszít egy lányban?

Figyelt kérdés

Külső és belső tulajdonságokat is írjatok.:)

16L



2015. júl. 3. 11:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Taszít: igénytelenség, túlsúlyosság, 0 humorérzék, komor, buta,ribis viselkedés, arrogáns, stb..

Vonz: Külső: szép arc, mosoly, arcelrendezés, ha a hajuk jó az nagyon vonzó nekem :). szemek!, Közepes, vagy fitt alak, magasság: legyen nálam alacsonyabb, mellméret abszolút nem számít nekem.

belső: kedves, megértő, vicces,jó beszélgetőpartner, stb.

Extrák: Jó segg :D, jó lábak, engedékenység

2015. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Vonz: ha (szerintem) szép, cuki, nem rossz tanuló (meg esze is legyen a helyén :D), stb.


Taszít: ha egyszerre több fiúval kavar, vannak sötét titkai (pl. küldött fiúknak meztelen vagy fehérneműs képet, omeglén vetkőzik stb.)

2015. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Engem ez az újfajta anorexia őrület rohadtul taszít... Amugy a humora, a kisugárzása, a teste, az arca meg meg eleg sok minden tud vonzó lenni egy lányban. 16/F
2015. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

taszít:Ha partiriban.c

Ha kövérnek gondolja magát mikor gyönyörűen néz ki ezért hánytatja magát és diétázik (15 évesen) hogy úgy nézzen ki mint egy anorexiás.


Vonz: szép külső

normális belső

azonos érdeklődési kör


Lényeg hogy ne legyen egy Éjjel-nappal Budapesten szocializálódott partiribi 15/F

2015. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!